Angle down Atgal

Septyni moters, kuri visada atrodo „brangi“, bruožai

Gražios moters įvaizdis neįmanomas be savigarbos. Atrodyti „brangiai“ galima net ne dėl drabužių, o įvaizdžio apskritai.

Geros manieros kyla iš vidaus

Dama nevartoja necenzūrinių žodžių, nekelia balso, neapkalbinėja, nėra grubi, nenuvertina kitų žmonių. Tai nereiškia, kad ji ištvers bet kokį pažeminimą. Ji per daug protinga ir aštraus liežuvio, kad leistųsi įžeidinėjama. Ji tikrai atsikirs, bet tai padarys išlikdama ori.

Kilmingos moters įpročiai

Ji gražiai ir sklandžiai juda, valdo savo kūną. Jos laikysena iškilminga, bet natūrali. Išmokite grakščių gestų kiekvienoje smulkmenoje. Veidas turi būti skaidrus ir ramus, mimika vidutinė. Tai nereiškia, kad niekada neturėtumėte šypsotis ir visada vaikščioti akmeniniu veidu.

Taria žodį - įteikia lyg dovaną

Dama kalba ramiai, kompetentingai. Pasirūpinkite gera savo balso dikcija ir tonu – jis turi būti gilus, o balso garsai turi būti malonūs pašnekovui. „Brangi“ moteris, kai nori atkreipti dėmesį, nepakelia balso, necypauja, ji pradeda kalbėti lėčiau ir žemesniu balsu.

Gerbia geras manieras

Ne, moters nepažemins tai, kad vyras jai atvers duris, padės panešti kažką sunkaus. Dama yra pasirengusi, jei prireiks, iniciatyvą perduoti partneriui. Ji gerbia vyrus! Jei prieš ją atidaromos durys, ji šypsosis ir pasakys: „Ačiū“.

Nepriekaištingai apsirengusi

Damos rūbai jai puikiai tinka ir priglunda prie figūros, net jei jie yra nebrangūs, iš antrų rankų. Ant drabužių nėra dėmių, jie nepersišviečia ten, kur nereikia, o petnešėlės neišsikiša.

Tvarkinga išvaizda

Damai nereikia vaikytis mados! Tobulai švarūs plaukai, gera šukuosena, prižiūrėti nagai, oda, paprastas pedikiūras, geri dantys, ir viskas! To pakanka.

Gražus kūnas

Dama, vilkinti net 52 dydžio drabužius, gali atrodyti tobulai, jei moka save pateikti, prižiūrėti savo kūną ir sportuoti. Jei kūnas yra aptakus ir nesuglebęs, jis niekada neatrodys blogai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite