Angle down Atgal

Sekundė pliusams: kokį būstą rinktis – iš vystytojų ar pavienių žmonių?

Naujoje tinklalaidės „Sekundė pliusams“ dalyje nekilnojamojo turto (NT) brokerė Ernesta Lunskytė kalba apie skirtingus NT savininkus. „Iš ko geriau pirkti būstą – statytojų ir vystytojų ar pavienių žmonių?“ – klausia E. Lunskytė.

„Naujos statybos būstui skirčiau pliusą dėl jau esančios dalinės apdailos ir tam tikrų standartinių sprendimų. Tokiame būstui nemažą dalį sprendimų galite pasirinkti patys“, – sako E. Lunskytė. Pavienime būste, kuriame gyventa, gali tekti atlikti kokius nors remonto darbus, nes ne visi prieš tai gyvenųsiųjų priimti sprendimai jums gali patikti.

NT brokerė sako, kad įsigijus pavienį būstą nereikia nerimauti dėl nebaigtų įrengimo darbų, kaimynų remonto sukeliamo triukšmo. E. Lunskytė atkreipia dėmesį, kad esant neaiškumams galima pasitarti su kaimynais. Tai padaryti naujos statybos būste gali būti sudėtinga: kaimynų dar nėra arba jie taip pat nežino visų niaunsų.

Naujai projektuojamas ir vystomas būstas turi kelių metų garantiją. Dėl gedimų būste galima kreiptis į vystytoją. Perkant pavienį būstą panašiai veikia būsto draudimas, E. Lunksytės nuomone vystomo būsto garantija patikimesnė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite