Angle down Atgal

Sekundė pliusams: kodėl svarbu turėti autoritetą?

Naujoje podcast'o Sekundė pliusams dalyje vidinių pokyčių trenerė Simona Ampiainen kalba apie autoriteto turėjimą. Ar žinote, kodėl jis svarbus?

„Kodėl gyvenime svarbu turėti autoritetą ar autoritetus, į kuriuos norime lygiuotis? Kaip tai gali pakeisti mūsų būseną?“ – teiraujasi trenerė. 

Nesvarbu, kokia kito žmogaus savybe žavimės ar ką norime savyje pagerinti. Konkretaus vaizdinio, kuo norime patapti, turėjimas ir galimybė stebėti kitą priartina prie idealo ir norimos savo versijos.

Trenerė tiki, jog esame pastebėję, kaip pabendravus su žmogumi perėmėte jo toną ar tam tikras manieras. Tai veidrodiniai neuronai – stebint kitus mokomės ir įsivaizduojame jų būseną ir atkartodami tą patį veiksmą norime pajusti kitų patiriamą būseną. 

Šitaip sąmoningai ir dėmesingai galime pradėti mokytis dalykų, kurių norime. Pavyzdžiui, galime stebėti savimi pasitikinčius žmones ir susitapatinti su jais.

„Galime formuoti teigiamus įpročius, sąmoningai pasirinkdami, su kuo norime būti ir ką norime stebėti“, – primena trenerė. 

Daugiau apie trenerę ir autoritetų svarbą sužinokite: www.laimedarbe.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite