Angle down Atgal

Sekundė pliusams: kas yra įskiepiai ir kodėl juos verta turėti?

Dar viena „Sekundė pliusams“ tinklalaidė. Šiandien išgirsite apie įskiepius.

Iš mūsų žurnalistų, reklamos vadybininkų galite išgirsti terminą įskiepis. Paprastai kalbant – tai iš kitų rubrikų išsiskiriantis blokas, turintis savo spalvą, logotipą, pavadinimą.

Įskiepius turi mūsų media partneriai, apie kuriuos pasakojome praėjusioje sekundėje pliusams. Partnerių įskiepiuose galima greitai ir paprastai rasti visus jų straipsnius, o bloko spalva, logotipas iš karto nurodo, kokio miesto laikraščio naujienas čia rasite.

Įskiepiais naudojasi ir tinklaraštininkai. Etaplius.lt rašo kino mylėtoja, pasivadinusi „Kas gero ekranuose“, receptų autorė „Virtuvės princesė“, „Mama kalba“ įskiepyje apie namus, buitį bei motinystę rašo "Namų užrašų" autorė Inga.

Išskiriame ir svarbiausias rubrikas. Šiuo metu platformoje yra koronaviruso įskiepis, žiemą rasite Kalėdinį įskiepį, o pavasarį pasitinkame su Velykoms skirtu įskiepiu.

Tačiau vieni populiariausių naujienų platformoje Etaplius.lt yra įmonių, įstaigų ir organizacijų įskiepiai. Šiuo metu savo logotipu ir išskirtine spalva pažymėtus įskiepius turi Povilo Višinskio biblioteka, Šiaulių universitetas, Šiaulių miesto savivaldybė, Atliekų tvarkymo centras, Šiaulių energija, gyvūnų globos namai.

Tokių įskiepių talpinimo sąlygas kiekvienai organizacijai reikia su platformos komanda aptarti atskirai, tačiau nauda nenuginčijama. Visos svarbiausios įstaigų naujienos yra vienoje vietoje, ryškiai matomos, atpažįstamos ir lankomos.

Tapus įskiepio savininku autorius pats gali kelti naujienas, matyti jų peržiūrų skaičių, planuoti savo naujienų sklaidą. Media partneriai turi išskirtines teises patys, be redakcijos patikrinimo publikuoti savo straipsnius.

Tad jei esate tinklaraštininkas, turite spaudos kanalą ar įstaigą, kuriai reikia būti matomai ir išgirstai – skambinkite ar rašykite mums. Pasirūpinsime įskiepio dizainu, išduosime paslaptis apie skaitomiausią laiką, patarsime dėl antraščių ir mielai priimsime jus į naujienų mainų platformą, kurioje nėra per mažos naujienos.

Sekite mūsų naujienas YouTube, Facebook bei Instagram puslapiuose ir, žinoma, Etaplius.lt platformoje.

ETAPLIUS – PLATFORMA TAVO NAUJIENAI!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite