Angle down Atgal

Sekundė pliusams: kaip tapti tokiais, kokiais norime būti?

aujoje podcast'o Sekundė pliusams dalyje vidinių pokyčių trenerė Simona Ampiainen kalba apie norimų savybių įgijimą. „Kuo aš tampu? Ne kuo aš buvau“, – dėmesį atkreipia trenerė.

Dažnai pasakojame, kokie esame ir kokiais nenorime būti ir kaip nieko dėl to negalime padaryti. Apsiklijuojame įvairiomis etiketėmis, taip ir tomis, kurios nurodo, kokiomis savo savybėmis nesame patenkinti. Būtent į jas nukreipiame dėmesį galvodami, kad jas pakeisime. Iš tiesų jas maitiname ir jų keliamas nepasitenkinimo jausmas savimi tik didėja.

O kaipgi ugdome savybę, kurios norime ir kokiais norime tapti? „Jei norime atsikratyti pykčio ir būti labiau mylinčiais, pagalvokime, kokia savybė yra priešinga. Labiau mylėti, būti tolerantiškesniais, sugebėti atjausti ir priimti kito nuomonę“, – patarimu dalijasi S. Ampiainen.

Ji pastebi, kad užstrigę praeities istorijose jas perkeliame dabarčiai ir kalbame taip, tarsi jos būtų nuo mūsų atsiskirti negalinti dalis. Pastėbję norimą pakeisti savybę tai daryti galime nuo dabar.

Patyrinėkite būseną: kaip jausčiausi, jei būčiau tuo, kuo noriu būti? Ugdykite sąmoningumą ir dėmesingumą tam, ką kalbate apie save ir pastebėsite, ar žiūrite į ton pusėn, į kurią norite eiti.

Apie trenerę ir kur nukreipti savo dėmesį bei energiją daugiau sužinoti galite čia: www.laimedarbe.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite