Angle down Atgal

Sekundė pliusams: išmokime laimę pastebėti mažuose dalykuose

Naujoje podcast'o Sekundė pliusams dalyje vidinių pokyčių trenerė Simona Ampiainen kalba apie laimę. Trenerė teiraujasi, ką kiekvienas galime padaryti dėl savęs, kad būtume laimingesni.

S. Ampiainen sako dažniau girdinti klausimus apie tai, ką dar reikia padaryti, jog būtų suspėta įgyvendinti numatytus tikslus, tarsi tai tebūtų vienintelis kelias. „Paklauskite: kaip aš galėčiau save šiandien padaryti laimingesniu?“ – pataria ji. 

Atsakymo į šį klausimą dažniausiai ieškoma kitų pavyzdžiuose. Bandoma atrasti, kas žino, ko kiekvienam iš mūsų trūksta. O kaip turėdami dabartinius resursus ir galimybes savimi pasirūpinti galime mes patys?

Norint turėti džiuginančią dieną, reikia nebijoti daryti ir pačių mažiausių žingsnių šio siekio link. Neretai krypstame į ilgesnės laiko perspektyvos reikalaujančius, o ne šiandien ar čia ir dabar laimę suteikiančius sprendimus.

Mėgstama muzika su puodeliu kavos, knygos skaitymas, domėjimasis sveikesne mityba, sportas, dienoraščio rašymas – tiek daug pasirinkimų, kaip parodyti dėmesį sau.

Apie trenerę ir kaip pastebėti laimę mažuose dalykuose daugiau sužinoti galite čia: www.laimedarbe.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite