Angle down Atgal

Sekundė pliusams: ar verta atsisakyti NT brokerio paslaugų?

Naujoje tinklalaidės „Sekundė pliusams“ dalyje nekilnojamojo turto (NT) brokerė Ernesta Lunskytė pasakoja apie diskusiją, kaip išvengti brokerio paslaugų ir būstą pirkti iš tiesioginio privataus savininko. E. Lunskytės teigimu, šios paslaugos nereikėtų atsisakyti.

„Socialiniuose tinkluose užvirė diskusija apie tai, ar NT brokerio paslauga iš tiesų reikalinga ir ar galima jos atsisakyti“, – sako E. Lunskytė.

Pasak jos, pirkėjui nėra verta bandyti išvengti brokerio paslaugų, kadangi šis atstovauja pardavėją ir sutvarko reikalingą dokumentaciją. „Tai tarsi nemokomas bonusas – brokeris nemokamai sutvarko reikalingus dokumentus, pasirūpina trūkstamais leidimais ir atsako į pirkėjo klausimus“, – tikina NT brokerė.

Manoma, kad būsto pirkėjas neturi brokeriui mokėti jokių mokesčių, juos moka brokerio užsakovas, o šiuo atveju – pardavėjas.

„Diskusijoje kelta mintis, kad NT pardavėjas suteiks didesnę nuolaidą nei brokeris. Tai netiesa, nes pardavėjas ir brokeris dirba išvien“, – perspėja E. Lunskytė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite