Angle down Atgal

Sekmadienį Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse debiutuos imtynininkas M. Knystautas: laukia intriguojanti kova

Sekmadienį Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse laukia tik vieno lietuvio pasirodymas. Imtynininkas Mantas Knystautas debiutuos žaidynėse ir iškart susitiks su itin stipriu varžovu naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Taip pat žiūrovai kviečiami stebėti teniso finalus ar intriguojančias krepšinio rungtynes, kurių metu Ispanijos ekipa stos į kovą su slovėnais.

Olimpiečius palaikyti ir transliacijas sekti žiūrovai kviečiami per TV3, TV6.

Svarbiausi sekmadienio (08-01) lietuvių pasirodymai per TV3:

05.00-06.20 val. Graikų-romėnų imtynės (aštuntfinalis). Dalyvauja – Mantas Knystautas.

Pirmąkart olimpinėse žaidynėse dalyvaujančio imtynininko M. Knystauto laukia itin sunki kova. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį jis susitiks su vienu iš šių žaidynių favoritų, turku Riza Kayaalpu. Pastarajam olimpinės žaidynės nėra naujiena, o ankstesniais metais jis net pelnė apdovanojimų – 2016 m. Rio de Žaneire iškovojo sidabrą, 2012 m. Londone – bronzą.

Kitos aktualios transliacijos:

Sekmadienio transliacijose – daug lengvosios atletikos sportininkų startų. Po pietų laukia vyrų 100 m finalas, o taip pat – moterų trišuolio ir vyrų šuolių į aukštį finalai. Teniso gerbėjai išvys lemtingus finalus, o krepšinio aistruoliai – net kelias rungtynes. Vienos svarbiausių – itin stiprių ekipų, Ispanijos ir Slovėnijos susitikimas. Komandos kovos mače dėl pirmosios vietos grupėje.

TV3:

11.20-13.15 val. Krepšinis. Ispanija-Slovėnija.

13.30-16.00 val. Lengvoji atletika.

TV6:

10.00-14.00 val. Tenisas (finalai).

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite