Angle down Atgal

Sekmadienį Šiaulių arenoje - viena populiariausių mados ir grožio mugių „Design for life“

Stilingi drabužiai ir jų deriniai, rankų darbo aksesuarai, išskirtinės rankinės, malonūs kvapai, prekės vaikams, dizainerių ir specialistų patarimai bei dovanos – visa tai šį sekmadienį pasitiks Šiaulių arenoje. Kaip ir kasmet į miestą atvykstanti viena populiariausių mados ir grožio mugių „Design for life“ šiauliečių neapleis ir šį sezoną. Laikantis visų saugumo reikalavimų, stilingiems rudens ir žiemos atradimams įkvėps daugiau nei 150 mados ir grožio industrijos kūrėjų, lankytojus pasitiks ir dovanos.

Atvyksta Lietuvoje žinomi prekių ženklai

 

Mugėse galime atrasti visiškai naujus, dar nematytus prekės ženklus, tačiau taip pat čia susitinkame ir jau su pamiltais, žinomais gamintojais, kurių produktus paprastai galime užsisakyti tik internetu. Sekmadienį turėsime galimybę vienai dienai persikelti iš interneto ir ne tik įsigyti prekių tiesiogiai iš gamintojų ir kūrėjų, bet ir išgirsti gyvų patarimų, pasimatuoti bei prisiderinti patikusius drabužius, aksesuarus.

Todėl sekmadienį netrūks nei naujų pažinčių, nei susitikimų su jau pamiltais prekių ženklais. Nuo 10 iki 17 valandos vyksiančioje mugėje pasimatysime su originalių rankinių kūrėja Garbanota, aromaterapinius produktus visai šeimai kuriančia Aromáma, vaikiškų prekių kūrėjais Knitas ir Buboo, žinomu rankinių prekės ženklu Mocca, juvelyrais Adele Dagyte, Freaky Fox ir daugeliu kitų.

 

Daugiau nei 150 drabužių ir aksesuarų kūrėjų

 

Viso mugėje dalyvaus virš 150 kūrėjų ir gamintojų. Šiaulių areną užpildys stilingi drabužiai bei aksesuarai. Pasitiks naujausios paltų, suknelių, kostiumėlių, laisvalaikio drabužių kolekcijos, rankų darbo aksesuarai. Taip pat didelis dėmesys bus skiriamas ir vaikiškam asortimentui, judesių nevaržantiems, kokybiškiems drabužiams, pasiruošime artėjančiam žiemos sezonui.

 

Nustebins ir malonių kvapų naujienos. Dėmesį trauks išskirtiniai namų kvapai, namų jaukumą kuriančios interjero detalės, aromaterapinės žvakės. Grožio bei kosmetikos gamintojai palepins natūraliais produktais, pristatys grožio naujienas, patars kaip pasirūpinti ir prižiūrėti odą šaltuoju metų laiku. Gamintojai pateiks veiksmingų patarimų.

 

Tik atvykus lankytojus pasitiks dovanos

 

Nemokamu įėjimu bei didele gamintojų įvairove stebinanti mugė „Design for life“ pirmuosius savo lankytojus pasitiks su dovanomis. Lankytojų lauks nemokamai dalijami žurnalai ir kitos staigmenos.

Šiaulių arena duris atvers spalio 18 dieną, sekmadienį, nuo 10 iki 17 valandos.

 

Renginio naujienas sekite: https://www.facebook.com/events/646429149526126
 

Šioje nuorodoje taip pat rasite ir lankytojų registraciją, tai lyg nemokamas bilietas į renginį, laikantis visų saugumo reikalavimų. Kad galėtume smagiai bei saugiai leisti mugėje laiką, lankytojų ir dalyvių prašoma dėvėti burną bei nosį dengiančias apsaugines kaukes. Renginio organizatoriai patikina, jog rūpindamiesi visų saugumu, mugėje užtikrins reikalingus atstumus, bus nuolat dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, arenoje bus lengvai pasiekiamo dezinfekcinio skysčio.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite