Angle down Atgal

Šeimos tragedija: COVID-19 pražudė penkių vaikų tėvą ir motiną

Daugiavaikis tėvas Virdžinijoje (JAV) mirė po kelias savaites trukusios kovos su COVID-19. Jo žmona nuo viruso mirė vos dviem savaitėmis anksčiau. Našlaičiais liko penki vaikai.

48 metų Kevinas Mitchemas, sunkiosios technikos operatorius, spalio 8 dieną pralaimėjo kovą su COVID-19. Jo žmona, 46-erių Misty, medicinos transkripcijos specialistė, mirė rugsėjo 23 dieną.

Keturi jauniausi jų vaikai – 11 metų dvyniai, taip pat du 14 ir 17 metų paaugliai persikėlė gyventi pas tetą ir dėdę Frederiksburge, Virdžinijoje. Vyriausias 22 metų sūnus pats turi mažametį vaiką.

Rugsėjį K. Mitchemas ėmė smarkiai kosėti. Jis nuvyko į ligoninės skubios pagalbos skyrių ir jam buvo paskirti vaistai nuo peršalimo. Tačiau vyro būklė negerėjo ir po kelių dienų jis vėl nuvyko į ligoninę. Atliktas COVID-19 testas buvo teigiamas, tačiau nuspręsta vyro nehospitalizuoti, jis išleistas gydytis į namus.

Po kelių dienų Kevino žmona Misty taip pat pradėjo jaustis blogai, jos būklė sparčiai prastėjo ir moteris buvo skubiai išvežta į ligoninę. Netrukus ji nebegalėjo savarankiškai kvėpuoti ir medikai prijungė ją prie plaučių ventiliacijos aparato. Ji mirė po penkių valandų, praėjus vos kelioms dienoms po pirmųjų simptomų atsiradimo. K. Mitchemas buvo paguldytas į ligoninę tą pačią dieną, kai mirė jo žmona. Nors atrodė, kad jo būklė pagerėjo, paaiškėjo, kad virusas padarė nepataisomą žalą plaučiams.

Praėjus maždaug dviem savaitėms po gydymo ligoninėje, jis pralaimėjo kovą su virusu. Nors Misty sirgo cukriniu diabetu, kurį Ligų kontrolės ir prevencijos centrai laiko rizikos veiksiniu sergant COVID-19, jos vyras neturėjo jokių sveikatos sutrikimų ar gretutinių ligų. K. Mitchemas ir jo žmona nebuvo skiepyti nuo koronaviruso, nors artimieji juos ir ragino tai padaryti.

„Jie buvo tiesiog pasimetę. Jie atsisakė skiepytis dėl klaidinančios informacijos, kurią girdėjo ir skaitė internete“, – sakė mirusio vyro brolis Mike'as. Jis apgailestavo, kad Kevinas tik mirties akivaizdoje pradėjo gailėtis, kad laiku nepasiskiepijo.


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite