Angle down Atgal

„Šeimos maršas“ Utenos apskrityje: susirinko daugiau nei 200 dalyvių

Šeštadienį, gegužės 15 dieną, nuo 9.30 val. iki 10.25 val. Utenos miete vyko renginys „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“.

Renginio metu maršo dalyviai automobiliais susirinko J. Basanavičiaus g. 2H ir apie 10.25 val. išvyko iš miesto tvarkinga kolona A1 magistralės kryptimi. Iš Utenos miesto išvyko apie 79 transporto priemonės ir apie 20 motociklų. Susirinko apie 150 dalyvių.

Iš Utenos apskrities miestų:

    • Molėtai – 38 automobiliai ir 8 motociklai.

    • Anykščiai – 18 automobilių.

    • Ignalina – 9 automobiliai.

    • Zarasų ir Visagino – apie 10 automobilių.

Utenos apskrities miestuose viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimui buvo pasitelkti reaguojantys policijos ekipažai. Utenos mieste buvo vykdomas ir neviešas patruliavimas.

Utenos apskrityje renginio metu Viešosios tvarkos ir eismo saugumo pažeidimų nenustatyta. Dalyviai buvo nusiteikę pozityviai.

Viešąją tvarką ir eismo saugumą „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ renginio metu, Vilniaus mieste „Vingio“ parke ir jo prieigose, padėjo užtikrinti 28 Utenos aps. VPK pareigūnai. Iš jų aštuoni Jungtinio mobiliojo būrio pareigūnai buvo numatyti viešosios tvarkos atstatymui. Kiti 20 pareigūnų vykdė patruliavimą viešosiose vietose ir užtikrino eismo saugumą ir kontrolę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite