Angle down Atgal

Seimo narė V. Targamadzė iš socialdemokratų pereina į S. Skvernelio frakciją

Seimo narė Vilija Targamadzė iš opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos pereina į kitą opozicinę, Sauliaus Skvernelio vadovaujamą Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“.

V. Targamadzė BNS patvirtino trečiadienį parašiusi pareiškimą dėl pasitraukimo iš socialdemokratų, o naujoje frakcijoje ji sako būsianti naudingesnė švietimo sektoriui.

„Mano partija tai yra švietimas, aš esu švietimo dalis, savo mokslinę, pedagoginę veiklą visada siejau su švietimu, ir aš visada ieškau galimybių, kaip galėčiau kuo geriau švietimui pasitarnauti, ir čia matau didesnes galimybes“, – BNS sakė V. Targamadzė.

Pirmasis apie V. Targamadzės perėjimą į Demokratų frakciją pranešė naujienų portalas lrt.lt.

„Kiekviena partija turi savo ideologines nuostatas, ir šioje frakcijoje yra žmonių, kurie yra įvairų pažiūrų, o švietime taip pat ir dirba, ir mokosi, ir švietimu taip pat rūpinasi įvairių pažiūrų žmonės, ir jeigu žmonės sugeba susitarti frakcijoje, būdami įvairių pažiūrų, tikėtina, kad ir švietime man bus daugiau galimybių telkti pajėgas ir savo tiek mokslinę, tiek bendrą politinę patirtį panaudoti švietimo judėjimui pozityvia linkme“, – kalbėjo parlamentarė.

Ji taip pat teigė socialdemokratus paliekanti ne dėl ideologinių skirtumų. „Kadangi esu ne partijos narė, man jokio spaudimo nebuvo balsuoti vienaip ar kitaip ar reikšti savo pažiūras, aš niekada jų neslėpiau“.

„Visada žmogus turi žiūrėti, sverti, racionaliai mąstyti, kur tu gali būti naudingesnis švietimui nes vis dėlto aš atėjau kaip švietimo specialistė ir negaliu atitrūkti ir nuo savo įdirbio, kokį turėjau, ir mokslinį, per pedagoginį, ir ekspertinį, ir manau, kad būtent šito (Demokratų) frakcijoj man bus didesnės galimybės“, – tvirtino Seimo narė.

V. Targamadzė į Seimą išrinkta su Socialdemokratų partijos sąrašu, tačiau nėra partijos narė. Jai išėjus, Seimo Socialdemokratų partijos frakcija sumažės iki 12 narių.

„Valstiečius“ palikusių S. Skvernelio bendražygių suburta Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ su nauja nare išaugs iki 15 atstovų.

„Vardan Lietuvos“ frakciją įkūrę politikai sausio pabaigoje šaukia steigiamąjį partijos suvažiavimą.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite