Angle down Atgal

Seimo etikos sargai tirs Ž. Pavilionio pasisakymus ir domėsis jo vedybų aplinkybėmis

Seimo Etikos ir procedūrų komisija domėsis Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininko Žygimanto Pavilionio pokalbiu su Rusijos opozicionieriumi Leonidu Volkovu apsimetusiu pašnekovu ir aiškinsis jo vedybų Vokietijoje aplinkybes.

Į etikos sargus kreipėsi Seimo narys „valstietis“ Giedrius Surplys, kuris paprašė įvertinti, ar Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininko Ž. Pavilionio „vieši pareiškimai nesikerta su valstybės politikų elgesio kodekso nuostatomis ir nedaro žalos Lietuvos tarptautiniam įvaizdžiui“.

Pasak Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkės Aušrinės Norkienės, trečiadienį vykusiame komisijos posėdyje papildomai taip pat nutarta pasidomėti ir politiko asmenine švente, tai yra vedybomis.

„Ž. Pavilionis yra darbo komandiruotėje Vokietijoje. Todėl aiškinsimės, ar darbo metu ar po darbo valandų ambasadoje jis surengė asmeninę šventę. Beje, jo darbo komandiruotė į Vokietiją yra birželio 8- 12 dienomis“, – sakė A. Norkienė.

 Ž. Pavilionis yra sakęs, kad už savo sutuoktinės kelionės išlaidas apmokėjęs pats, o tuoktuvės vyko po darbo.

Seimo valdybos sprendimu, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Ž. Pavilionis birželio 8–12 d. kartu su Latvijos Seimo ir Estijos parlamento užsienio reikalų komitetų pirmininkais dalyvaus susitikimuose su Vokietijos valdžios atstovais Berlyne.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite