Angle down Atgal

Savo namuose sumušti trys paaugliai

Vaikai smurtą neretai patiria ten, kur turėtų būti saugiausia - namuose. Per parą vien Šiaulių regione Policijos suvestinėje užfiksuoti net trys tokie atvejai.

Šį šeštadienį popiet, maždaug  14.40 val. Baisogalos seniūnijoje (Radviliškio r.) namuose sumušta 13-metė. Prieš mergaitę smurtavo  neblaivus (0,97 prom.) vyras, gim. 1980 m. Nukentėjusiąją trylikametę medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą jos vežti neprireikė. 42 metų įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dar viena paauglė buvo sumušta prieš vidurnaktį, 23.30 val., Šiauliuose. Gautas pranešimas, kad Švendrių g. neblaivus ( 1,79 prom.) vyras, gim. 1985 m., smurtavo prieš penkiolikmetę. Nukentėjusioji nuvežta į ligoninę, kad medikai ją apžiūrėtų. Po apžiūros ligoninėje, paauglė išleista gydytis ambulatoriškai. 37 metų įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dar vienas vaiko skundas ataidėjo iš Joniškio rajono. Vienuolikmetis berniukas tik darbar išdrįso pasiskųsti dėl prieš tris mėnesius patirto smurto namuose. Šių metų 2022 metų vasario mėnesį (data ir laikas tikslinami) Žagarės seniūnijoje , vyras, gim. 1981 m., smurtavo prieš vienuolikmetį.

Daugeliu atveju smurtautojai, pakeliantys ranką prieš vaikus, būna apsvaigę. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite