Angle down Atgal

Savivaldybės vadovai apdovanoti už nuopelnus valstybės sienos apsaugai

Spalio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinės vadas Darius Škarnulis. Susitikimo metu kalbėta apie bendradarbiavimą rūpinantis neteisėtų migrantų apgyvendinimu, aprūpinimu, saugumo užtikrinimu. Kaip padėkos ženklas savivaldybei – įteikti apdovanojimai.

Darius Škarnulis visos valstybės sienos apsaugos bendruomenės vardu dėkojo savivaldybės merui Justui Rasikui ir savivaldybės administracijos direktorei Jūratei Balinskienei už laiku priimtus drąsius ir vietos bendruomenėje nepopuliarus sprendimus, kurie buvo labai svarbūs valstybei ir padėjo išspręsti staiga užklupusią krizinę situaciją. Merui ir direktorei su geriausiais Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado generolo Rustamo Liubajevo linkėjimais ir padėkomis įteikti garbingi apdovanojimai ,,Už nuopelnus valstybės sienos apsaugai“. Tai aukščiausias tarnybos įvertinimas civiliams asmenims.

Meras J. Rasikas džiaugėsi apdovanojimu, dėkojo už nuoširdų bendradarbiavimą ir sakė, kad žodžiai ,,Tėvynės labui“ tikrai nėra tušti: ,,Mes visi supratome situacijos rimtumą ir visiems buvo pakankamai sunku, tačiau šiandien galime pasakyti, kad tą krizės etapą bendromis pastangomis suvaldėme. Visos institucijos išmoko dirbti kartu ne stalo pratybose, o realiomis sąlygomis“. Darius Škarnulis pastebėjo, kad su Ignalinos rajono savivaldybe bendrauti ir tartis įvairiais klausimais buvo labai paprasta ir lengva. Kiekvienas prašymas iškart sulaukdavo sprendimo ir tuoj pat būdavo imamasi realių veiksmų. Susitikimo metu apžvelgta šiandieninė situacija Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje, kalbėta apie darbus, kuriuos savivaldybė atliko jau išvežus migrantus.   

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite