Angle down Atgal

Sa­vait­raš­čiui „Etaplius“ – 18­ me­tų

Ry­toj, ge­gu­žės 28 d., su­kan­ka 18 me­tų nuo tos ypa­tin­gos Šiau­lių re­gio­nui aki­mir­kos, kai die­nos švie­są iš­vy­do sa­vait­raš­tis „Etap­lius“. Šian­dien jū­sų pa­što dė­žu­tes pa­sie­kė ne tik sa­vait­raš­tis, bet ir kul­tū­ros prie­das „Kvad­ra­tas. Me­no te­ri­to­ri­ja“. Jau aš­tuo­nio­li­ka me­tų kas­die­niu dar­bu liu­di­ja­me, kad mu­mis ga­li­ma pa­si­ti­kė­ti – pa­grin­di­nį dė­me­sį ski­ria­me gy­liui, o ne triukš­mui, ko­ky­bei, o ne kie­ky­bei.
 

Prieš aštuoniolika metų Šiauliuose gimęs leidinys buvo didžiausias mieste – jo tiražas siekė net 21 tūkst. egzempliorių. Gana greitai savaitraštis tapo toks populiarus, kad prenumeratorių atsirado ir Kelmėje, Radviliškyje, Joniškyje, Naujojoje Akmenėje, Kuršėnuose.

Šiemet paskutinį kiekvieno mėnesio penktadienį išleidžiame ir aštuonių puslapių nemokamą kultūros priedą, kurio publikacijos kviečia stabtelėti, pamąstyti, diskutuoti, o iliustracijos pasižymi originalia menine išraiška bei atliepia šiandienos aktualijas.

Žvelgdami į pasaulį giliau, profesionaliai ir kūrybiškai, drąsiai sakome, kad didžiuojamės redakcijos komanda, darbuotojų etika, nuoširdumu, leidinio estetika. Redakcijos bendruomenė negausi, tačiau šie patikimi, darbštūs ir išsilavinę, kūrybiški ir atsakingi žmonės – profesionalai, nesivaikantys pigių, rėksmingų antraščių.

Koronaviruso pandemijos, Ukrainos karo akivaizdoje, kad ir kaip būtų buvę sunku emociškai, visi redakcijos darbuotojai susikaupė, dirbo lyg vienas kumštis, skelbdami žinias, ginančias laisvę ir žmogiškąsias vertybes.

Mažai kas žino, kad žiemos pabaigoje visi savaitraščio redakcijos darbuotojai susirgo COVID-19. Žurnalistai, kalbos redaktoriai, maketuotojai dirbo iš namų, iš savo lovų, kad skaitytojus laikraštis pasiektų informatyvus, įdomus, kupinas kokybiškų istorijų.

Pirmasis savaitraštis buvo vos 16 puslapių, o dabar – 24 puslapių. „Etaplius“ puslapiai gausūs naudingos informacijos, įkvepiančių interviu, istorinių tekstų, publicistikos ir aktualijų. Visas savaitraščio publikacijas, dažnai lydimas vaizdo reportažų, skelbiame Lietuvos regionų naujienų platformoje Etaplius.lt. Etaplius.lt naujienas skelbia laikraščiai iš visos Lietuvos, straipsnius rengia Etaplius.lt žurnalistai.

Mums didelė garbė, kad mus skaitote, prenumeruojate, perkate.

Ačiū, kad buvote ir esate mūsų draugai.

Etaplius“ redakcija

 

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite