Angle down Atgal

Savaitgalį „Maisto banko“ pavasarinė akcija kvies aukoti maisto produktų ar lėšų

Visoje Lietuvoje gegužės 7-8 dienomis tradicine tapusi „Maisto banko“ akcija tikisi surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. „Maxima“ šį savaitgalį kviečia pirkėjus prisidėti prie kilnios akcijos, kuri vyks 130 lietuviško prekybos tinklo parduotuvių.

„Praėjusį pavasarį dėl karantino neįvykusi „Maisto banko“ akcija apsunkino pažeidžiamiausiųjų kasdienybę. Tad džiaugiuosi, kad šiemet turime galimybę susitelkti ir padėti tiems, kam to labiausiai reikia. Pastebime, kad pirkėjai vis labiau įsitraukia ir į „Maisto banko“, ir į kitas socialines akcijas. Tikiu, kad ir šįkart jie atsilieps į pagalbos prašymą“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Ši „Maisto banko“ akcija vyksta jau 30-ąjį kartą. Ji vyks 71 šalies mieste, o prie jos prisidės net 319 įvairių nevyriausybinių organizacijų.

„Šiuo laikotarpiu pagalba stokojantiems reikalinga kaip niekada, gaunama parama maistu padeda sutaupyti lėšų kitiems būtiniausiems poreikiams: vaistams, būsto mokesčiams, mokyklinėms priemonėms“, – sako Maisto banko“ direktorius Simonas Gurevičius, kviesdamas visus, kurie vyks į prekybos tinklus penktadienį ir šeštadienį, nelikti abejingais ir paaukojant maisto produktų ar lėšų, tapti šios Lietuvą vienijančios iniciatyvos dalimi.

Penktadienį ir šeštadienį parduotuvėse „Maisto banko“ savanoriams bus galima perduoti ilgo galiojimo maisto produktų. Pirkėjų prašoma aukoti baltymų turtingo maisto: mėsos, žuvies ar analogiško augalinio maisto konservų. Taip pat akcijos metu organizacijai bus galima paaukoti 3 eurus nuskenavus specialią akcijos skrajutę, nurodoma „Maximos“ pranešime.

Šios akcijos metu surinkti maisto produktai bus išskirstyti po daugiau nei 350 ne pelno siekiančių organizacijų, kurios rūpinasi įvairiomis socialiai pažeidžiamomis gyventojų grupėmis: daugiavaikėmis šeimomis, mažas pajamas gaunančiais neįgaliaisiais, senoliais, bedarbiais, vienišomis motinomis, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenimis.

„Maxima“ su „Maisto banku“ kartu jau 18-us metus iš eilės. Kiekvieną mėnesį „Maisto banko“ globojamiems žmonėms prekybos tinklas skiria maisto produktų už daugiau nei 40 tūkst. eurų. Taip sunkiai gyvenančius žmones kelis kartus per savaitę pasiekia įvairūs maisto produktai: duonos gaminiai, bakalėjos prekės ir kita.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite