Angle down Atgal

Savaitės pradžia bus lietinga

Šeštadienio rytą didžiojoje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos buvo daugiausia sausos, tik Rytų ir Šiaurės vakarų Lietuvoje vietomis yra šlapių arba drėgnų kelių ruožų.

Lietuvos automobilių kelių direkcija pranešė, kad Vakarų ir Pietvakarių Lietuvoje eismo sąlygas sunkina susiformavęs rūkas, matomumas sumažėjęs ir vietomis siekia iki 200 metrų.

Klaipėdos apskrityje rytą vietomis silpnai lijo, kitur šalyje buvo be kritulių.

Nauja savaitė prasidės lietingais orais su perkūnija, tačiau bus šilta, sako sinoptikai.

Sekmadienio naktis buvo nepastoviai debesuota, vietomis trumpai palijo, daugiausia pietrytiniuose, rytiniuose rajonuose. Vėjas buvo nestiprus, todėl kai kur formavosi rūkas, temperatūra pažemėjo iki 5-11 laipsnių šilumos. Gaivesnis rytas buvo vietomis Žemaitijoje – čia atvėso iki 4 laipsnių šilumos, LRT radijui sakė sinoptikas Tadas Kantautas.

Sekmadienio pirma dienos dalis bus giedresnė, o debesuotumas didės antroje dienos pusėje, ypač Pietų ir Vakarų Lietuvoje. Čia formuosis kamuoliniai lietaus debesys, vietomis lis trumpi lietūs su perkūnija, kai kur numatomos smarkios liūtys, yra škvalo ir krušos tikimybė. Vėjas pūs pietryčių, pietų, nestiprus, bet jei kils škvalas, gūsiai sieks iki 15-18 m/s. Temperatūra dieną kils iki 18-23 laipsnių šilumos.

Pirmadienis bus gana lietingas. Naktį vyraus debesuoti orai, numatomas lietus, daug kur – smarkus. Vietomis griaudės perkūnija. Vėjas bus pietryčių, vidutinio stiprumo, per perkūniją dar gali kai kur pasitaikyti stipresnių vėjo gūsių. Naktis bus šilta, temperatūra pažemės tik iki 9-14 laipsnių šilumos. Pirmadienio dieną jau įsivyraus trumpi lietūs, lietingiausia diena turėtų būti šiauriniuose ir rytiniuose rajonuose. Taip pat vietomis lietūs bus smarkūs, kai kur griaudės perkūnija. Diena nebus šalta, temperatūra kils iki 16-21 laipsnio šilumos, tik pajūryje bus 13-15 laipsnių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite