Angle down Atgal

Savaitei baigiantis atkeliauja žiema: snigs gausiai

Šiandien šalyje bus debesuota su pragiedruliais. Daug kur palis, šiaurės rytinėse šalies vietovėse antroje dienos pusėje numatoma šlapdriba. Vakare, pradedant šiaurės rytine dalimi, ims šalti ir bus apie –1–0 laipsnių šalčio, formuosis plikledis.

Pūs vidutinio stiprumo šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Įdienojus Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 4, Kaune iki 5 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 7 laipsnius šilumos.

Savaitgalį bus ir šaltuko, ir sniego

Šeštadienio naktį krituliai galimi tik kai kur, bus slidu. Atšals iki –2–0 laipsnių, tik prie jūros laikysis apie 2 laipsnius šilumos.

Dienos metu mažesnė kritulių tikimybė numatoma šiaurės vakariniuose šalies rajonuose, čia protarpiais palis, kitur kris šlapdriba, sniegas. Pūs žvarbus šiaurinių krypčių vėjas.

Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bus apie 2, Panevėžyje apie 3 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 4 laipsnių.

Sekmadienį trumpalaikiai mišresni krituliai galimi tik kai kur. Išsilaikys šiaurės rytų krypties vėjas. Naktį atšals iki –3–0 laipsnių, prie jūros laikysis vienas kitas laipsnis šilumos. Kelius slidins plikledis.

Dieną vietomis bus apie nulį, išliks plikledžio pavojus. Vilniuje ir Šiauliuose vyraus 1, Kaune ir Panevėžyje 2 laipsnių šiluma. Klaipėdoje oras šils iki 3 laipsnių.

Ateinančios savaitės pradžioje šals ne tik naktimis, bet neigiama temperatūra vyraus ir dienomis, protarpiais pasnigs.

Pagal dabartinius duomenis, numatoma, kad iš sekmadienio į pirmadienį pro rytinius šalies rajonus atkeliaus gausesnis sniegas.

Gismeteo.lt 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite