Angle down Atgal

Sausiui iškeliaujant žiema primins apie save

Sausis jau keliauja į pabaigą, o tikros žiemos kaip nematyti, taip nematyti. Visgi, šią savaitę žiema šiek tiek primins apie save: naktimis kur ne kur spustels silpnas šaltukas, o iš debesų pabirs ne tik lietaus lašai, bet ir šlapdriba bei sniegas. Tad vairuotojams teks būti itin atidiems, mat eismo sąlygas sunkins ne tik tvyrosiantis rūkas, bet vietomis ir susiformuosiantis plikledis bei vyrausiantys mišrūs krituliai.

Pirmadienis šalyje bus apniukęs, daugelyje vietovių numatomi krituliai: lietus, šlapdriba. Rytiniuose, pietrytiniuose šalies rajonuose daugiausiai vyraus šlapdriba, vietomis galimas sniegas.

Pūs nestiprus pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje bus apie 1, Kaune ir Panevėžyje apie 2 laipsnius šilumos. Šiauliuose oras sušils iki 3, Klaipėdoje iki 5 laipsnių. Vėlai vakare temperatūra kris, vietomis gali būti slidu.

Antradienio naktį vietomis numatomi silpni krituliai: pirmoje nakties pusėje šlapios snaigės šalies rytuose, antroje nakties pusėje silpnas lietus šalies vakaruose. Matomumą keliuose mažins rūkas. Temperatūra svyruos nuo –1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos. Žemiausiai temperatūra kris šalies rytuose, čia vyraus didesnė plikledžio tikimybė.

Dienos metu, pradedant vakariniais šalies rajonais, atslinks dar viena kritulių porcija, daugiausiai tai bus lietus, vietomis šlapdriba. Rytinę šalies dalį krituliai pasieks tik vėlai vakare. Sustiprės pietų, pietryčių krypties vėjas.

Diena bus šiek tiek šiltesnė nei pirmadienį. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 3, Kaune ir Klaipėdoje iki 4 laipsnių.

Trečiadienį išsilaikys labai panaši šiluma, suksis kiek ramesnis pietvakarių krypties vėjas. Nakties valandomis daugelyje vietovių numatomi krituliai: lietus, šlapdriba. Temperatūra svyruos nuo 0–3 laipsnių šilumos.

Dienos metu daug kur varvės dangus. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 3, Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje apie 4 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį didesnių pokyčių nenumatoma. Naktį temperatūra svyruos nuo –1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos. Vietomis formuosis plikledis. Nakties ir ryto metu kai kur galima šlapdriba.

Dieną sustiprės vakarinių krypčių vėjas, vyraus nepastovus debesuotumas, kai kur lynos. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 3, Kaune iki 4 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 5 laipsnius šilumos.

Penktadienį, paskutinę sausio dieną, taip pat sulauksime kritulių, numatomi truputį vėsesni orai. Nakties ir ryto valandomis galimas sniegas, kai kur šlapdriba. Temperatūra svyruos nuo –1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Dieną pūs silpnas pietinių krypčių vėjas, daug kur palis, vietomis įsimaišys šlapių snaigių. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje termometrai fiksuos 2, Kaune ir Klaipėdoje 3 laipsnius šilumos.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite