Angle down Atgal

Sausio 27-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio 27-oji – Tarptautinė holokausto aukų minėjimo diena.

Šią dieną 1945 metais buvo išlaisvinta Aušvico (Osvencimo) koncentracijos stovykla Lenkijoje. Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja 2005 metų lapkričio 1 dienos rezoliucija paskelbė sausio 27-ąją kasmete Tarptautine holokausto aukų atminimo diena. Šioje rezoliucijoje atmetamas holokausto neigimas, smerkiama diskriminacija ir prievarta religiniu ar etniniu pagrindu.

Sausio dvidešimt septintoji, ketvirtadienis – 27-oji metų diena (ketvirtoji 4-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 338 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

rytoj: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė;

poryt: Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus.

****************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.19, leidžiasi 16.44. Dienos ilgumas – 08.25.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mes patys sau šėtonai ir visą pasaulį paverčiame pragaru“ (O. Vaildas).

***************

Astrologinė prognozė sausio 27-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote kasdienybės rutinoje. Gali būti, kad teks dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis ar pan. 

JAUTIS. Rūpės finansų politika bei pokyčiai šioje srityje. Sugebėsite susikoncentruoti, jeigu dirbate su svarbiais dokumentais. Gali išryškėti jūsų finansinis talentas. Pasistenkite grąžinti ir susirankioti skolas.

DVYNIAI. Šiandien daug emocijų patirsite per priešingą lytį arba konkurentus. Visgi ši diena nenuvils, jeigu sugebėsite taktiškai, pagarbiai bendrauti su oponentais, tinkamai tarpininkauti ir bendradarbiauti. Girdėkite kitos pusės argumentus.

VĖŽYS. Šiandien nevenkite uoliai paplušėti darbe arba pasiieškoti darbo, naujų verslo užsakymų ar kt. Labai svarbu pasirūpinti ir sveikata, įvaizdžiu, augintiniais.

LIŪTAS. Aktualūs bus meilės, kūrybos ir vaikų auklėjimo klausimai. Parodykite dėmesį dominančiam asmeniui. Neatsisakykite siūlymo pasikalbėti prie kavos puodelio. Pokalbis, flirtas bus ne tik malonus, bet ir naudingas.

MERGELĖ. Šiandien geriausiai jausitės tvarkydamiesi namuose, bendraudami su šeima. Būsite linkę išleisti nemažai pinigų, kad patenkintumėte savo bei artimųjų poreikius. Neatsisakykite pastarųjų išklausyti, paremti, jei jiems reikia jūsų pagalbos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl gali prasiplėsti akiratis ar atsinaujinti sena pažintis. Naudos galite tikėtis per reklamą, protinę ir komercinę veiklą.

SKORPIONAS. Jums gali pavykti susitarti dėl tiekimo, kredito ar darbo, uždarbio perspektyvų. O galbūt pakvips nauda iš pelningo vienkartinio sandorio, nuomos, tarpininkavimo ar pan.

ŠAULYS. Veiklos ir emocijų kupina diena. Būsite apsukrūs ir iškalbūs. Regis, bet kam galėsite apsukti galvą. Pasistenkite apsispręsti, kuria kryptimi šiandien nukreipti savo energiją, antraip išeikvosite ją visiškai nenaudingai.

OŽIARAGIS. Galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus. Vis dėlto itin svarbių sprendimų šiandieną nepriimkite ir sunkių darbų nedirbkite. Pravartu suvokti savo silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų.

VANDENIS. Tikėtini įdomūs susitikimai. Santykiai gali konkretizuotis, paaiškės dėmesio ir bendravimo motyvai. Galbūt ankstesnį priešiškumą pakeis supratimas ir draugystė. Kažkieno tarpininkavimas gali jums išeiti į naudą.

ŽUVYS. Šiandien būsite linkę disciplinuotai ir kantriai dirbti. Gali pakvipti karjeros perspektyvomis ar kitokiu įvertinimu. Atsivėrusia galimybe reikia sugebėti pasinaudoti.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite