Angle down Atgal

Sausio 25-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio 25-oji – pusiaužiemis, šv. Pauliaus atsivertimas. Vilniaus pagarsinimo diena.

Sausio 25-oji liturginiame kalendoriuje skirta paminėti pirmųjų krikščionių persekiotojo Sauliaus stebuklingam atsivertimui. Jis tapo vienu uoliausių Kristaus mokslo skleidėjų tarp to meto pagonių, žinomas apaštalo Pauliaus (Povilo) vardu.

Ši diena ypatinga tuo, kad tądien visi įdėmiai stebėdavo orus. Buvo tikima, kad tos dienos priešpiečio oras atitinka pirmąją, o popietinis – antrąją žiemos pusę. Jeigu tądien saulėta, buvo spėjama būsiant gražią vasarą ir gerus metus, jei debesuota – tais metais daug žmonių mirsią, jeigu lyja ar sninga, tais metais būsiąs didelis brangymetis, nes javai supus, o jei smarkus vėjas pučia, tarp žmonių galintys kilti dideli neramumai.

Vilniaus pagarsinimo diena siejama su žinomu faktu, kad rašytiniuose šaltiniuose Vilnius pirmą kartą paminėtas 1323 m. sausio 25 d. Lietuvos valdovo Gedimino laiške „Visiems visame pasaulyje paplitusiems Kristaus garbintojams“. Taip Vilniaus vardas buvo pagarsintas Europai.

Sausio dvidešimt penktoji, pirmadienis – 25-oji metų diena (pirmoji 4-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 340 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Jaunutis, Jomantas, Paulė, Paulius, Povilas, Viltenė, Viltenis, Viltė, Žiedė;

rytoj: Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas;

poryt: Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis.

****************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.22, leidžiasi 16.40. Dienos ilgumas – 08.18.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Ar ne geriau būtų, užuot smerkus blogį, skleisti gėrį“ (A. de Sent Egziuperi).

***************

Astrologinė prognozė sausio 25-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Daug veiklos galite tikėtis veiklose, susijusiose su mokslu, reklama, žiniasklaida, ryšiais, pervežimais, prekių pristatymu. Gali tekti aiškintis santykius su giminaičiais, kaimynais.

JAUTIS. Nors daugeliui ši diena turėtų būti nebloga, tačiau jūsų tykos nedžiuginantys netikėtumai. Jie gali būti susiję su sveikata, dominančia veikla, buvusiais partneriais, ankstesniais įsipareigojimais ir pan.

DVYNIAI. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio, pagalbos. Pasidžiaukite tuo gėriu ir grožiu, kuris jus supa, ir nuoširdžiai jį įvertinkite.

VĖŽYS. Šiandien nepavyks plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Būkite apdairūs, neatskleiskite savo planų – veikdami konfidencialiai daugiau laimėsite. Slaptų vilčių gali sukelti romantiškas epizodas.

LIŪTAS. Šiandien gali paaiškėti, ar turės eigą kažkoks jus dominantis projektas. Kita vertus, oponentai nesibodės kaišioti pagalių į ratus ir visaip jums trukdyti. Vakare itin saugokite sveikatą ir nervus.

MERGELĖ. Teks tvarkyti svarbius reikalus arba įtemptai dirbti. Tačiau yra tikimybė, kad nesunkiai rasite jums palankių žmonių, galinčių paremti, padėti. Atsargiai kelyje. Saugokite vaikus.

SVARSTYKLĖS. Pravartu užsiimti veikla, susijusia su informacija, studijomis, tarptautine komercija, logistika, teise. Galbūt iš užsienio ar iš oficialios institucijos gausite aktualią žinią.

SKORPIONAS. Galima nervinė įtampa dėl nenumatytų aplinkybių. Regis, ne viskas klostosi taip, kaip planavote. Vakare daugiau dėmesio skirkite tiems, kurie jus myli, jumis rūpinasi. Būkite atlaidesni jų trūkumams.

ŠAULYS. Viskas turėtų sektis gana lengvai, tačiau savo žavesiu ir sėkme aklai nepasitikėkite. Galbūt tai, kas patinka jums, ne visiškai priimtina kitiems. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS. Neblogai seksis numatyti darbai, jeigu tik netrukdo sveikatos būklė. Galimas darbo interviu. Pasitelkite kantrybę bendraudami, auklėdami vaikus.

VANDENIS. Aplink nestigs norinčių pabendrauti ir ką nors jums pasiūlyti. Geriau pasijusite, jeigu su dominančiu žmogumi aptarsite artimiausius ateities planus. Kita vertus, kai kas gali nemaloniai nustebinti.

ŽUVYS. Tiek šeima, tiek darbas, kolegos pareikalaus daugiau dėmesio. Tačiau ir jūs iš jų galite tikėtis pagalbos, didesnio noro prisidėti prie bendros gerovės kūrimo, remonto, įvairių ruošos darbų ir pan. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite