Angle down Atgal

Saulius Skvernelis: skubiai reaguojame į situaciją Šiauliuose ir Radviliškyje

Šeštadienį šalyje paskelbta apie rekordinį naujų koronaviruso atvejų skaičių. Per parą užfiksuoti 99 nauji atvejai, tokių skaičių nebuvo net pačiame karantino įkarštyje.

Beveik pusė visų atvejų - 49 - nustatyti Šiaulių apskrityje. Į grėsmingą situaciją sureagavo ir šalies premjeras Saulius Skvernelis. Jis savo socialinio tinklo Facebook paskyroje paskelbė, kad dėl susidariusios padėties bus šaukiamas Covid-19 valdymo komiteto posėdis.

„Skubiai reaguojame į situaciją Šiauliuose ir Radviliškyje. Šiandien operacijų vadovas priėmė sprendimus dėl lokalizuotų priemonių, kurios būtinos siekiant sulėtinti ir sustabdyti viruso plitimą židiniuose.

Pirmadienį šaukiame Covid-19 valdymo komiteto posėdį, kuriame priimsime naujus taktinius sprendimus, kurie leistų mažinti viruso plitimo pagreitį nestabdant gyvenimo šalies viduje.

Naujoji realybė gyvenant su virusu žmones vargina - puikiai tą suprantu. Tačiau ne kas kita, o tik visuomenės sąmoningumas saugant save ir aplinkinius yra veiksmingiausia priemonė iki tol, kol turėsime mokslininkų ištestuotas ir patvirtintas vakcinas.

To iš mūsų visų ir norėčiau dar kartą paprašyti.

Beveik 100 naujų užsikrėtimo atvejų per parą - tikrai daug. Per daug. Tačiau noriu visus nuraminti ir priminti, kad esame pasiruošę ir žinome, ką reikia daryti “, – skelbia S. Skvernelis.

 

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite