Angle down Atgal

SAM prašo avialinijų rinkti informaciją apie iš Italijos atvykusius keleivius

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), reaguodama į didėjantį koronaviruso atvejų skaičių, kreipėsi į avialinijas, prašydama rinkti informaciją apie keleivius, į Lietuvą atvykusius iš Milano, Veronos ir Trevizo oro uostų.

Kaip teigiama ministerijos pranešime, tokie prašymai išplatini bendrovėms „GetJet Airlines“, „Ryanair“, Wizz Air.

Kartu prašoma sudaryti galimybes Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistams patekti į nusileidusius orlaivius tam, kad keleiviams laiku ir tinkamai būtų suteikta visa informacija, atlikti temperatūros matavimai ir kiti tokiu atveju reikalingi veiksmai, siekiant užtikrinti visuomenės sveikatą.

Trečiadienį Vyriausybė pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuotam nutarimo projektui, kuriuo siūloma paskelbti valstybės lygio ekstremaliąją situaciją šalyje dėl koronaviruso plitimo grėsmės.

Ministro pirmininko potvarkiu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga paskirtas Valstybės ekstremalių situacijų centro vadovu

Europoje daugiausiai užsikrėtimo atvejų užfiksuota Italijoje – 470, mažiausiai 12 žmonių mirė.

Vasario 24 dieną pietinėje Tenerifės dalyje esančiame viešbutyje „H10 Costa Adeje Palace“ buvo aktyvuotas koronaviruso protokolas ir paskelbtas karantinas. Lietuvos ambasados Madride žiniomis, šiuo metu žinoma apie tris Lietuvos piliečius, esančius karantinui uždarytame viešbutyje Tenerifėje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite