Angle down Atgal

Šalies vadovai reiškia užuojautas dėl mokslų daktaro, kardiochirurgo J. Brėdikio mirties

Prezidentas Gitanas Nausėda ir ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė reiškia užuojautas dėl habilituoto biomedicinos mokslų daktaro, kardiochirurgo ir diplomato Jurgio Brėdikio mirties.

„Netekome Lietuvai ypatingai nusipelniusios šviesios asmenybės, kurios indėlis į širdies chirurgijos plėtrą Lietuvoje ir pasaulyje neįkainojamas. Šio legendinio mediko moksliniai pasiekimai ir išradimai garsino šalies vardą ir padėjo išsaugoti šimtus tūkstančių gyvybių. Šis žmogus visą širdį atidavė širdies medicinai, mokslui, žmonėms ir Lietuvai, paliko tvarų pėdsaką ne tik medicinos, bet ir politiniame bei visuomeniniame Lietuvos gyvenime", - rašoma šalies vadovo užuojautoje.

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė taip pat reiškia užuojautą dėl žymaus kardiochirurgo, profesoriaus, buvusio sveikatos apsaugos ministro, diplomato ir knygų autoriaus J. Brėdikio mirties.

„Anapilin iškeliavo talentingas medikas, visą savo gyvenimą paskyręs sveikatos apsaugai, žmonių gyvybių gelbėjimui. Medikų bendruomenė ir visa Lietuva neteko aktyvaus, plačios erudicijos visuomenininko. Dėl Jurgio Brėdikio mirties reiškiu nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems, bičiuliams ir visiems, kam teko pajusti šios asmenybės šviesą", - sakoma premjerės užuojautoje.

J. Brėdikis po sunkios ligos mirė sekmadienį, rugpjūčio 15 d., eidamas 93-iuosius metus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite