Angle down Atgal

Šalčininkuose į bylos dėl atimtų teisių nagrinėjimą pažeidėja atvažiavo automobiliu

2021 m. gegužės 6 d. į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariatą į numatytą administracinio nusižengimo bylos dėl atimtos teisės vairuoti nagrinėjimą, 1972 m. gim. moteris galimai atvyko pati savo automobiliu.

Bylos nagrinėjimo metu pareigūnai įspėjo, kad vairuoti ji negali ir, jei vairuos, bus pakartotinai surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Tačiau pastaroji, pastačiusi savo automobilį po policijos komisariato langais, po bylos nagrinėjimo greitai įsėdo į savo automobilį ir nuvažiavo. Aišku, jos kelionė truko neilgai, už kelių metrų ją sustabdė policijos pareigūnai, kurie ir vėl sulaikė teisę vairuoti transporto priemonę.

2021 m. ankstyvą gegužės 7 d. rytą, tikrindams Šalčininkų r. PK pareigūnų ,,budrumą'' krovininio automobilio vairuotojas prisiparkavo po policijos komisariato langais nepaisydamas šioje gatvės atkarpoje, krovininiams automobiliams eismą draudžiančių kelio ženklų.

Policijos pareigūnai ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių ir būti drausmingiems bei atsakingiems, taip pat akcentuoja, kad ir be jų ,,budrumo'' tikrinančių gyventojų pagalbos, pareigūnai ir toliau atsakingai vykdys savo pareigas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite