Angle down Atgal

Šalčininkų rajono keliuose greičio mėgėjų nemažėja

Atšilus orams, tradiciškai Šalčininkų rajono keliuose pastebimas vairuotojų linkusių viršyti nustatytą leistiną važiavimo greitį padidėjimas.

Nors Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai sistemingai vykdo priemones susijusias su greičio viršijimo atvejų fiksavimais, tačiau tokių entuziastų nemažėja. Vien per pastarąsias dvi savaites nustatyta 119 leistino greičio viršijimo atvejų Šalčininkų r. keliuose. Didžiausias dėmesys kontroliuojant transporto priemonių greitį nukreiptas į tuos kelius ir kelių ruožus, kuriuose įvyko daugiausiai eismo įvykių, arba buvo gauta nusiskundimų iš vietos bendruomenės šiais klausimais.

Šių metų balandžio 11 d. Dieveniškių gyvenvietėje buvo nustatyti 43 leistino greičio viršijimo atvejai. Balandžio 16 d. Didžiųjų Sėlų k. užfiksuoti 46 pažeidimai. Balandžio 21 d. Eišiškių m. nustatyta 30 greičio viršijimo atvejų. Tam tikra dalis vairuotojų leidžiamą greitį viršijo daugiau negu 50 km/val. Pastarieji bus ,,apdovanoti’’ ne tik baudomis, bet ir teisių vairuoti transporto priemonių atėmimu. Kiti artimiausiu metu gaus ,,linksmąsias’’ žinutes su pasiūlymais susimokėti baudas.

Vietos jaunų gyventojų tarpe policija turi nemažai pagalbininkų. Pastarieji, siekdami padėti policijai, naudoja informacinius stendus su perspėjimais apie vykdomą greičio kontrolę. Šiuo atveju tenka padėkoti Dieveniškių mstl. gyventojams, o Butrimonių sen. gyventojai siekdami padėti policijai mažinti greičio viršijimo atvejų skaičių pagamino ,,trikojo’’ muliažą, kurį išstato prie kelio siekdami sumažinti greičio viršijimo atvejų skaičių. Policija labai dėkinga už tokią pagalbą, o Šalčininkų r. PK viršininkas kviečia šiuos entuziastus atsiliepti. Policija ieškos būdų jiems padėkoti už teisės pažeidimų prevenciją.

(Atkreipiame dėmesį, kad savavališkas informacinių stendų įrengimas gali užtraukti atsakomybę. Tokio pobūdžio informacinių stendų įrengimus gali vykdyti tik tai atliekančios tarnybos.)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite