Angle down Atgal

Šalčininkų rajone greitį viršiję motociklininkai neteks teisės vairuoti

Atšilus orams policijos pareigūnai tradiciškai, didelį dėmesį skirs tam tikrų kategorijų teisės pažeidimams fiksuoti. Kasmet Lietuvoje, šalies keliuose įvyksta daugybė skaudžių eismo įvykių susijusių su motociklų vairavimu. Pasitvirtina tendencija, kad įsigijus sportinį motociklą, dažniausiai jauno amžiaus vairuotojai neatsižvelgia į kelio būklę, meteorologines sąlygas ir viršydami nustatytą leistiną greitį rizikuoja savo ir kitų eismo dalyvių ne tik sveikata, bet ir gyvybe.

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai reaguodami į Policijos departamento vadovybės raginimus, skirti pakankamą dėmesį dviračių transporto priemonių elgesiui kelyje ir principingai reaguoti į jų daromus kelių eismo taisyklių pažeidimus, atliko tokio pobūdžio priemones, kurias taip pat vykdys visą šiltąjį metų sezoną. Principingai bus reaguojama į šiurkščiausius kelių eismo taisyklių pažeidimus, ypač daromus gyvenvietėse.

2021-04-19 Šalčininkų m., Vilniaus g. buvo sustabdytas motociklo vairuotojas, kuris viršijo leistiną greitį 36 km/val. Tą pačią dieną, kelyje Šalčininkai – Ažulomis buvo sustabdytas kitas motociklo vairuotojas, kelio ruože kuriame leistinas greitis 90 km/val., važiavo 129 km/val greičiu. Dėl minėtų motociklų vairuotojų veiksmų pradėta administracinė teisena pagal 416 str. 4 d., kuri numato ne tik baudą nuo vieno šimto dvidešimt iki vieno šimto septyniasdešimt eurų, bet ir motociklų vairuotojams teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo trijų iki šešių mėnesių.

Atkreipiame dėmesį, kad pareigūnai principingai reaguos į tuos atvejus kuomet motociklų vairuotojai siekdami išvengti atsakomybės ir norėdami likti neidentifikuotais užlenkia arba prikabina valstybinius transporto priemonės numerius ant motociklo galo tokiu kampu, kad kiti eismo dalyviai, gyventojai negalėtų identifikuoti jų transporto priemonių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite