Angle down Atgal

Rūpestį sukėlė JK ministro pirmininko pasisakymai

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas), nors ir peršalęs, fiziškai yra sveikas, visiškai suvokia savo veiksmus ir yra sutelkęs dėmesį į darbą, antradienį laikraščiui „The Guardian“ sakė Dauningo gatvės atstovas.

B. Johnsono sveikatos būkle susirūpinta po jo pirmadienio kalbos didžiausiai JK verslo lobistų grupei CBI.

Sakydamas kalbą ministras pirmininkas pamėgdžiojo automobilio variklio riaumojimą ir papasakojo apie savo apsilankymą pramogų parke „Peppa Pig World“, skirtame populiariam vaikiškam animaciniam serialui „Kiaulytė Pepa“ (Peppa Pig).

„Vakar lankiausi „Peppa Pig World“, ką derėtų padaryti mums visiems. Pakelkit rankas, jei buvote „Peppa Pig World“! Man labai patiko. „Peppa Pig World“ – net labai man tinkanti vieta. Ten labai saugios gatvės, drausmė mokyklose, didelis dėmesys naujoms viešojo transporto sistemoms. Nors jie kiek stereotipiškai vertina Tėtį Paršą“, – pareiškė B. Johnsonas.

Prieš tai jis ant pakylos maždaug 20 sekundžių bandė susigaudyti tarp popierių ir kelis kartus atsiprašė.

B. Johnsono atstovas pripažino, kad „ministras pirmininkas sakydamas savo kalbą trumpam nuklydo“.

„Jis yra pasakęs šimtus kalbų. Nemanau, jog turėtų stebinti, kad retais atvejais žmonės gali štai taip pasimesti“, – sakė atstovas.

Vis dėlto B. Johnsonas paaiškino, kad „tikroji pamoka“, kurią gavo apsilankęs šiame pramogų parke – kad Kiaulytės Pepos populiarumas yra Jungtinės Karalystės privačiojo sektoriaus kūrybingumo įrodymas. Premjeras atkreipė dėmesį, kad šis filmukas buvo atmestas visuomeninio transliuotojo BBC, bet „iki šiol yra eksportuotas į 180 šalių“, ir dabar šis projektas yra vertas 6 mlrd. svarų.

„Tai išties genialu, sutinkat? Jokia vyriausybė pasaulyje, joks Vaitholo tarnautojas nė iš tolo nebūtų sugalvojęs Pepos“, – tvirtino jis.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite