Angle down Atgal

Ruošiatės keltis ir gyventi naujuose namuose? Štai, ką turėtumėte žinoti

Ruošiatės keltis ir gyventi naujuose namuose? O gal tik nusipirkote naujus baldus ir ruošiatės juos parsigabenti į namus?

Tokiu atveju, siūlome plačiau susipažinti su pagrindinėmis baldų gabenimo detalėmis, kurias privalote žinoti, norint, jog baldų pervežimo kaina netaptų didesnė už pačius baldus. Todėl aptarsime pagrindinius dalykus, dėl ko gali skirtis baldų gabenimo kaina įvairiais atvejais.

Brangių baldų pervežimo kaina

Brangių baldų pervežimo kaina gali susidaryti atsižvelgiant į keletą faktorių. Brangius baldus, ypač, antikvarinius, siūlome įvertinti ir apdrausti. Neretai, antikvariniai baldai yra vertinami ne tik kaip interjero detalė, bet kaip ir kolekcinė vertybė.

Tokie baldai, dažniausiai, perduodami iš kartos į kartą arba yra perkami kolekcininkų, meniškos sielos žmonių. Todėl apdrausti tokius baldus – būtina. Visais atvejais, transportavimo paslaugas teikiančios bendrovės pačios teikia draudimo paslaugas nuo nelaimingų atsitikimų transportavimo metu.

Bet baldus rekomenduojama drausti ir draudimo bendrovėse vien dėl pačių baldų aukštos vertės.

Perkraustymo paslaugos

Transportuojant baldus arba visiškai persikraustant į naujus namus, prireikia perkraustytojų paslaugų. Tai nėra vien tik baldų pervežėjai. Užsisakant šias paslaugas, perkraustytojai užsiims ir baldų paruošimu transportavimui.

Svarbu yra ne tik sukrauti visus norimus transportuoti daiktus, bet ir tinkamai juos supakuoti ir apsaugoti transportavimo metu nuo galimos žalos.

Baldų ir daiktų pakavimas apsauginėmis priemonėmis pareikalaus papildomų išlaidų, bet turite žinoti, jog užsisakę šią paslaugą, būsite ramesni, jog jūsų turtu yra tinkamai pasirūpinta. Tas pats galioja ir jau transportavus jūsų turtą.

Galite užsisakyti ir baldų užnešimo ir išpakavimo paslaugą. Tai yra puiki paslauga tiems, kurie nenori visiškai sukti galvos dėl persikraustymo.

Baldų transportavimas

Transportavimo atstumas yra itin svarbus. Ne visi žmonės namuose turi labai daug naujų ir brangių baldų, ypač, nuomojamuose namuose ir butuose. Dažnu atveju, nuomininkai turi vieną ar nebrangų, galbūt, naudotą baldą.

Labai svarbu yra įvertinti gabenamų daiktų ir baldų vertę, bei atstumą, kuris bus įveikiamas transportuojant baldus. Jeigu baldus nusprendėte transportuoti pats, paskaičiuokite kiek laiko ir pinigų jums kainuos baldų paruošimas ir apsauga transportavimui, transporto priemonės nuoma perkraustymui atlikti.

Jeigu teks įveikti didelį atstumą, paskaičiuokite ar verta tokius baldus transportuoti, o gal geriau juos parduoti ir naujiems namams įsigyti naujus baldus?

Tas pats galioja ir užsisakant perkraustymo paslaugas. Todėl gerai apgalvokite, ar verta iš vieno miesto gabenti, tarkime, per visą Lietuvą, baldus, kurie verti vos kelių šimtų eurų?

Neretai už kelių šimtų kilometrų perkraustymą gali tekti pakloti ir kelis šimtus eurų, ypač, jeigu yra užsakytas pilnas paslaugų paketas nuo daiktų pakavimo iki išpakavimo naujuose namuose.

Parduokite arba padovanokite baldus

Jeigu nusprendėte, vis dėl to, senų baldų parsigabenti, parduokite juos, o gal net padovanokite. Padovanodami baldus išvengsite baldų transportavimo galvos skausmo. Dovanotus baldus noriai atvažiuos pasiimti naujieji šeimininkai, todėl nusimesite nors vieną rūpestį nuo savo galvos.

Bet gali nutikti ir toks dalykas, kad jūsų baldų niekam nereikia, todėl gali tekti patirti išlaidų, šiuos baldus utilizuojant.

Nauji baldai

Jeigu nusprendėte naujiems namams kitame mieste pirkti naujus baldus, rekomenduojama susirasti interjero dizainerę, kuris padės sukurti jaukią, naujų namų atmosferą.

Tuo pačiu, pirkdami naujus baldus, turėkite omeny, jog vėl gyvenime gali pasitaikyti persikraustymas. Todėl rinkitės tokius baldus, kurie būtų nesunkiai supakuojami ir transportuojami.

Nemažai baldų salonų siūlo ir transporto paslaugas, todėl rinkdamiesi baldus, visada domėkitės ar į baldų kainą yra įskaičiuota ir transportavimo bei užnešimo paslauga. Dažnai baldų pristatymas gali būti nemokamas, bet baldų užnešimo ar surinkimo kaina – mokama.

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite