Angle down Atgal

Rugpjūtį Druskininkuose – naujos vaikų stovyklos: dar yra laisvų vietų

Druskininkų savivaldybė čia gyvenančiam vaikams ir jaunimui bei kurorto svečių atžaloms rugpjūčio mėnesį siūlo įdomų ir turiningą poilsį vaikų vasaros stovyklose.

Visa informacija ir registracija į stovyklas https://druskininkai.lt/stovyklos/

Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos Dianos Brown teigimu, stovyklos šiemet sulaukė itin didelio populiarumo. „Girdime labai gerus atsiliepus ir iš tėvų, ir iš vaikų – tai džiugina. Šiais metais stovyklų organizatoriai ypač kūrybingi. Liepos mėnesį skelbėme papildomą konkursą vasaros poilsiui organizuoti, patvirtinome 8 naujas stovyklas. Iš viso rugpjūtį siūloma  dar 15 stovyklų“,  – sakė D. Brown ir pažymėjo, kad vasaros stovyklose jau ilsėjosi daugiau kaip 600 vaikų.

Jaunimo užimtumo centro renginių organizatoriaus Jono Šimonio teigimu, registracija į stovyklas yra labai aktyvi, tačiau laisvų vietų dar galima rasti. „Žinoma, reikia paskubėti užsiregistruoti, bet šiuo metu tikrai galima rasti laisvų vietų gamtos pažinimo, šaudymo iš lanko, anglų kalbos, popierinių gėlių lankstymo ir kitose stovyklose“, – sakė J. Šimonis.

Kiekvienam Druskininkų savivaldybės vaikui, dalyvaujančiam pasirinktoje vasaros poilsio programoje, savivaldybė skyrė dviejų dydžių krepšelį. 50 eurų dydžio – jei stovykla trunka savaitę ir 100 eurų dydžio, jei stovykla truks dvi savaites arba dviem savaitės trukmės stovykloms.

Patvirtinus naujų  vasaros stovyklų finansavimą galima kreiptis dėl papildomo dalyvavimo jose.  Todėl reiktų suskubti ir registruotis į stovyklas, kuriose yra laisvų vietų, ir kuriose vaikas dar nedalyvavo išnaudodamas savivaldybės skirtą krepšelį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite