Angle down Atgal

Rugpjūčio 6-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio 6-oji – Kristaus atsimainymas. Tai šventė, skirta prisiminti Mato Evangelijoje (Mt 17, 1-8) aprašytam įvykiui, kada Dievas pirmąkart Jėzaus mokiniams Petrui, Jonui ir Jokūbui ant Taboro kalno apreiškė Jėzaus dieviškąją prigimtį.

Rugpjūčio šeštoji, ketvirtadienis – 219-oji metų diena (ketvirtoji 32-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 147 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Bilvina, Bilvinas, Bilvinė, Bylotė, Daiva, Josbutas, Josbutė, Josgailas, Josgailė. Karolina, Vaidutis;

rytoj: Drąsius, Drąsutis, Jogilas, Jogilė, Jogina, Joginas, Kajetonas, Kajus, Klaudija, Sikstas;

poryt: Daina, Dainė, Dainius, Dainys, Dainora, Elidas, Elidijus, Tulgirdas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.37, leidžiasi 21.11. Dienos ilgumas – 15.34.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tarp žmonių gyvenk taip, lyg Dievas tave matytų. Kalbėk su Dievu taip, lyg žmonės tave girdėtų“ (Seneka).

**************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 6-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Gali pasitaikyti proga nelegaliai pasipelnyti arba naudingiau pakreipti kai kuriuos reikalus. Kūrybiškumo, nestandartinio mąstymo jums išties nestigs. Saugokite turtą nuo vagių.

JAUTIS. Šiandien teks būti aktyviems, visuomeniškiems. Būtinai reikės su kažkuo susitikti, pasikalbėti, sudalyvauti. Santykiai su aplinkiniais bus geri, tik nereikalaukite iš jų daugiau nei jie gali pasiūlyti.

DVYNIAI. Ypatingai svarbūs bus ateities, karjeros klausimai. Jums gali pavykti sublizgėti kai kuriais privalumais. Tik nedemonstruokite perdėtų ambicijų. Mokėkite dalintis nauda.

VĖŽYS. Domėsitės abstrakčiais bei susijusiais su tolimomis šalimis dalykais, įžvelgsite ateities perspektyvas. Geras metas protiniam darbui, įvairiems projektams planuoti.

LIŪTAS. Jeigu yra žmonių, kurie jus blogai veikia, erzina, išnaudoja, pagalvokite, ar neverta mažiau su jais bendrauti. Gali būti, kad atsiras nebloga išeitis, kaip išspręsti kai kurias finansines problemas.

MERGELĖ. Šiandien galite pasijusti ypač svarbūs, reikalingi savo partneriui, artimam žmogui. Gali būti, kad kils rožinių iliuzijų susijusių su meile, partneryste, santuoka. Kita vertus, aktuali bus ir slapta konkurencinė kova.

SVARSTYKLĖS. Galima naujiena susijusi su sveikata, darbu arba bendradarbiu. Rimtai apsvarstykite bet kokį pasiūlymą. Norėsis elegantiškai atrodyti. Galbūt įsigysite dailų drabužį, gražiau susitvarkysite aplinką.

SKORPIONAS. Šiandien jums seksis bendrauti su draugais, pažįstamais, aptarinėti rūpimas temas. Gali atsirasti naujų gerbėjų. Tikėtina ir kūrybinė sėkmė. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai.

ŠAULYS. Svarbu gerai sutarti su aplinkiniais. Nuo to, kokie bus jūsų santykiai su kitais žmonėmis, priklausys asmeninio gyvenimo ir darbo perspektyvos. Laisvą laiką skirkite šeimai.

OŽIARAGIS. Šiandien nestokosite optimizmo ir aktyvumo. Galite daug nuveikti, pasinaudodami gauta informacija. Padaugės bendravimo su artimos aplinkos žmonėmis, o galbūt ir su žiniasklaida.

VANDENIS. Būkite racionalūs ir tikslūs. Tai, ką galite padaryti šiandien, neatidėkite ateičiai. Regis, sustiprės jūsų materialinės pozicijos arba papilnės piniginė. Gerai pasijusite, jeigu atliksite su turtu susijusius reikalus.

ŽUVYS. Harmoningi santykiai šeimoje ir su kaimynais padės išlaikyti gerą nuotaiką net tuomet, jeigu kas nors nepavyks. Turėsite progą išsakyti protingas mintis, atskleisti gabumus, o tai jau nemažai.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite