Angle down Atgal

Rugpjūčio 5-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio penktoji, trečiadienis – 218-oji metų diena (trečioji 32-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 148 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Nona, Osvaldas, Rimtas, Vaida, Vaidas, Vilija;

rytoj: Bilvina, Bilvinas, Bilvinė, Bylotė, Daiva, Josbutas, Josbutė, Josgailas, Josgailė. Karolina, Vaidutis;

poryt: Drąsius, Drąsutis, Jogilas, Jogilė, Jogina, Joginas, Kajetonas, Kajus, Klaudija, Sikstas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.35, leidžiasi 21.13. Dienos ilgumas – 15.38.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Būk tylus, kad gyvenimas galėtų kalbėti“ (L. Babauta)

************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 5-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Ši diena atneš didesnį ramybės poreikį. Jūsų organizmas reikalaus poilsio. Pravartu laikytis sveikos dietos, valyti organizmą. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių.

JAUTIS. Regis, nenuobodžiausite, nes nusimato pakvietimai į svečius, susitikimai su draugais. Galite gauti žinią apie buvusį ar esamą draugą. Jeigu norite ką nors aktyvaus nuveikti, pabendrauti, darykite tai šiandien.

DVYNIAI. Viskas bus neblogai, jeigu galėsite patys pasirinkti, su kuo bendrauti, kur lankytis. Galite susitikti su asmeniu, su kuriuo jus sieja bendri prisiminimai, nuotykiai.

VĖŽYS. Šiandien jums ypač norėsis kur nors ištrūkti, pakeisti aplinką, praplėsti akiratį. Aktualūs gali būti studijų reikalai, tarptautiniai projektai ar renginiai. Diena prabėgs gana nekasdieniškai.

LIŪTAS. Dosnaus pasiūlymo galite tikėtis iš mažai pažįstamo asmens arba naujo gerbėjo. Arba būtent jums kils šaunių idėjų, kurios kažkam padarys didelį įspūdį. Visgi pasireikš polinkis tirštinti spalvas, hiperbolizuoti.     

MERGELĖ. Būsite emocionalūs, triukšmingi, linkę provokuoti. Jeigu pasistengsite, šiandien jums pavyks užglaistyti konfliktus, nesusipratimus, sužavėti patinkantį asmenį.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nusiteikę džiaugtis ramybe, menu, puoselėti svajones. Derėtų pasirūpinti savo kūno ir dvasios sveikata. Tačiau neužmirškite ir poreikių tų žmonių, kurie yra šalia jūsų.

SKORPIONAS. Būsite kupini kūrybinės energijos. Vasaros pramogos, meilė, malonumai, laimingi vaikai labiausiai jus pradžiugintų šią dieną. Siekite to, ko trokšta jūsų širdis. Palanku skirti pasimatymus, susitikti su draugais.

ŠAULYS. Tai gali būti miela šeimyniška diena, jeigu pagaliau susiprasite daug geranoriško dėmesio skirti artimiesiems, noriai su jais bendrausite, klausysitės jų bėdų ir džiaugsmų.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai lankysitės pas gimines. Išties palanku stiprinti saitus su artimais žmonėmis. Sužinota naujiena turbūt paskatins bendrauti ir su tais, kuriuos retai prisimenate.

VANDENIS. Jums labiausiai rūpės žemiški malonumai ir praktinė veikla. Visiškai atsitiktinai gali nuskambėti neblogas verslo pasiūlymas arba užsimegzti romantiška intriga.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę lankytis pramoginiuose renginiuose, leisti laiką su mylimaisiais. Pramogaudami nepraraskite saiko – persivalgymas ir persigėrimas tikrai nepagerins savijautos.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite