Angle down Atgal

„Riterių“ gretose – perspektyvus šešiolikmetis

Nuo sausio pradžios su „Riteriais“ sezonui besiruošiantis šešiolikmetis Kajus Beršta oficialiai tapo klubo nariu. Jauniausias komandos žaidėjas kontrolinėse rungtynėse ne kartą žengė į aikštę ir tokiu būdu įrodė savo vertę tiek klubo vadovams, tiek treneriams.

„Kajus yra vietinis, perspektyvus žaidėjas, kurį stebėjome jau ilgą laiką. Ateinantį sezoną jį išvysime rungtyniaujantį „Riterių“ B komandoje, kurioje futbolininkas turės visas galimybės tobulėti ir augti. Tik priminsiu, kad klubo vizija yra auginti jaunus žaidėjus. Kajus – tos vizijos dalis“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pastarąjį sezoną K. Beršta atstovavo „NFA Be1“ komandai Lietuvos jaunimo U-19 čempionate, o prisijungimas prie vyrų komandos šiam šešiolikmečiui yra pirmas per jo trumpą karjerą.

„Sutartis su „Riteriais“ man reiškia žingsnį į kitą etapą – perėjimą iš vaikų futbolo į vyrų. Tikiuosi iš vyriško futbolo gauti maksimaliai daug patirties. Žaisdamas su Riteriais, gaunu pastabų ir pamokų iš vyresnių bei labiau patyrusių žaidejų. Esu dėkingas komandos treneriams bei vadovybei už pasitikėjimą ir galimybę atstovauti „Riterių“ komandai“, – sakė naujasis žaidėjas.

Būsimame sezone, kaip ir pernai, „Riteriai B“ žais Pirmos lygos pirmenybėse.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite