Angle down Atgal

Rimvydas Širvinskas-Makalius: tai buvo žiauriausias gyvenimo etapas

„Aš nenoriu prisiminti, tiesiog nenoriu prisiminti. Tai buvo mano pats žiauriausias gyvenimo etapas. Be jokios abejones, aš jo visiškai nesitikėjau. Skraidžiau aukštai ir maniau, kad man nieko negalėtų nutikti, na nebent aš kažko prisidirbčiau viešumoje, bet kad atsitiks tokia krizė pasaulyje ir turizmas taip kentės, aš tikrai nesitikėjau“, – pasakos verslininkas. 

„Buvo didelis šokas pirmas dvi savaites. Aš beveik neatsimenu kaip viskas vyko...“, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ apie išgyventą košmarą pirmosios pandemijos metu prieš dvejus metus pasakos 31-erių verslininkas Rimvydas Širvinskas-Makalius, neseniai grįžęs iš egzotiškosios Dominikos Respublikos ir pasidalins išskirtiniais ten filmuotais kadrais.

11-os valandų tiesioginis skrydis iš Vilniaus ir atsidursite Dominikos Respublikoje, valstybėje Karibų jūroje. Makalius čia lankėsi vos prieš keletą savaičių, ir sako pasijutęs kaip prieš dvejus metus, kai galėjome laisvai keliauti, ir nežinojome nei ką reiškia koronavirusas, nei karantinas.

Kelionės, kaip ir pramogų verslas, buvo vienas pirmųjų, sustojusių išplitus virusui Covid-19. Ir nors šiandien tą laiką Rimvydas prisimena su šypsena, tuo metu linksma tikrai nebuvo.

Apie šimtatūkstantines skolas, grėsusį bankrotą, nemigo naktis ir pamokas, kurias išmoko, šį pirmadienio vakarą, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite