Angle down Atgal

Renkant Radviliškio merą iš viso jau dalyvavo ketvirtadalis rinkėjų

Renkant Radviliškio rajono merą iš viso jau dalyvavo ketvirtadalis rinkėjų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenys.

sudaro 23,95 proc. visų savivaldybės rinkėjų. Radviliškio mero rinkimuose gali dalyvauti 30 tūkst. 858 rinkėjai.

Pirmajame ture prieš dvi savaites aktyvumas buvo šiek tiek didesnis – iki 14 val. rinkimų dieną buvo balsavę 16,35 proc. rinkėjų, o iš anksto savo valią buvo pareiškę 10,53 proc. rinkėjų.

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė anksčiau sekmadienį sakė, kad rinkimai vyksta ramiai – nėra gauta nei vieno pranešimo apie galimus įstatymo pažeidimus.

Sekmadienį Radviliškio rajono savivaldybės gyventojai antrajame rinkimų ture renka naują merą. Balsavimo apylinkės darbą pradėjo 7 val. ir baigs 20 valandą. Iki balsavimo pabaigos galioja agitacijos draudimas. 

Radviliškio mero rinkimų antrajame ture varžosi du daugiausiai balsų per pirmąjį turą surinkę kandidatai: Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų iškelta Jolanta Margaitienė ir Lietuvos žaliųjų partijos atstovas Vytautas Simelis.

J. Margaitienė šiuo metu eina savivaldybės administracijos direktorės pareigas, V. Simelis yra savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas. 

Pirmajame ture prieš dvi savaites dėl mero posto iš viso varžėsi septyni kandidatai.

Laisva Radviliškio rajono mero vieta liko, kai meras konservatorius Antanas Čepononis pernai spalį buvo išrinktas Seimo nariu.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite