Angle down Atgal

Renginys „Šiauliai – jaunimo miestas“: paminėti Europos ir Lietuvos jaunimo metai

„Šiauliai – jaunimo miestas“ – renginys, skirtas paminėti Europos ir Lietuvos jaunimo metams. Organizatoriai – Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ ir šios asociacijos organizacijos narės. Renginys vyko 2022-06-17 d. prie Talkšos ežero nuo 12:00 iki 18:00 val. Renginio dalyvius ir lankytojus su jaunimo metais pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Jaunimo reikalų agentūros direktorius Jonas Laniauskas, Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ pirmininkas Mindaugas Valantinas ir Jaunimo organizacijų tarybos tarptautinių reikalų koordinatorius Julius Janulevičius.

Renginio dalyviai turėjo daug šaunių galimybių, kaip:

  1. apsilankyti NVO mugėje;

  2. užsukti į pikniko zoną;

  3. pasiklausyti įtraukiančių diskusijų;

  4. pasimėgauti pertraukomis ir pasiklausyti atlikėjų atliekamomis dainomis

NVO mugėje savo vykdomą veiklą pristatė įvairios jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, švietimo ir kitos įstaigos. Jaunuoliai aktyviai įsitraukė į interaktyvias veiklas.

NVO pikniko zonoje organizacijos bendravo tarpusavyje ir dalijosi idėjomis. Taip pat organizacijos „Žingsnis“ Šiaulių skyrius užtikrino, kad organizacijos nenuobodžiautų ir būtų įtrauktos į visas veiklas. Buvo organijuozami ir vyko komandiniai užsiėmimai.

Scenoje vyko atlikėjų – „Geck“, Gabijos Petrauskaitės, „Netto“, Vlado Chockevičio pasirodymai, kurie pagyvino ir įtraukė publiką. Taip pat renginio dalyvius sudomino įvairių tematikų ir turinio diskusijos, kurias moderavo Jaunimo reikalų agentūros atstovai ir

Renginio organizatoriai ir dalyviai renginį uždarė ir apibendrino bei visiems už dalyvavimą įteikė padėkas ir dovanas šiltame padėkos vakare „Ačiū Jums“, kuris vyko Šiaulių atvirame jaunimo centre, adresu Vytauto 103A.

Padėkos vakare dalyvius muzikiniais pasirodymais džiugino atlikėja Emilija Kutkevičienė.

Vakaras uždarytas šventinio torto pjaustymu, kurį šiai progai paruošė „ŠPRC“ verslo ir prekybos skyrius.

Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams, partneriams ir rėmėjams („MV group“, Šiaulių valstybinė kolegija, „Yzi reklama“, Šiaulių miesto savivaldybė, „ŠPRC“ verslo ir prekybos skyrius).

Susimatysime!

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite