Angle down Atgal

Rengiama diskusija dėl Kauno centrinio pašto pastato likimo

Kultūros ministerija ir Kauno centrinio pašto pastato galimybių studijos rengėjai kviečia visuomenės atstovus į viešą diskusiją ir kūrybinę sesiją dėl tolesnio šio unikalaus pastato likimo ir įveiklinimo galimybių.

Birželio 30 d. vyksiančiame susitikime kviečiami dalyvauti Kauno kultūriniame lauke veikiančių įstaigų, organizacijų atstovai, akademinės bendruomenės nariai, verslo atstovai, visuomenininkai bei visi, kuriems rūpi šio unikalaus pastato likimas. Diskusijoje ir kūrybinėje sesijoje taip pat dalyvaus Kultūros ministerijos, Aplinkos ministerijos, Lietuvos pašto, Kauno miesto savivaldybės, architektų bendruomenių atstovai.

„Suprasdami šio tarpukario architektūros perlo unikalumą ir išskirtinumą norime, kad ir mūsų dienomis šis pastatas būtų gyvybingas, sėkmingai atrastų naują savo funkciją. Todėl kviečiame visuomenės atstovus aktyviai dalyvauti viešoje diskusijoje bei kūrybinėje sesijoje ir įsitraukti į visą optimalaus įveiklinimo scenarijaus paieškos procesą“, – sako kultūros viceministras Rimantas Mikaitis.

Vieša diskusija ir kūrybinė sesija, skirta Kauno centrinio pašto pastatui, vyks birželio 30 d. Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, praneša Kultūros ministerija.

Susisiekimo ministerijos suburta tarpinstitucinė darbo grupė nagrinėjo Kauno ir Klaipėdos pašto pastatų pritaikymo visuomenės poreikiams klausimus ir 2020 m. gruodį pateikė savo rekomendacijas Vyriausybei, primena Kultūros ministerija. Tarp rekomendacijų buvo siūlymas organizuoti pašto pastatų galimybių studijos parengimą.

Vyriausybės sprendimu Kultūros ministerijai buvo pavesta atlikti Kauno ir Klaipėdos centrinių pašto pastatų galimybių studijas, atsakant, kaip juos įveiklinti ir kokių finansinių išteklių tam reikės.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite