Angle down Atgal

Rekordas: moteris kūdikį pagimdė per 27 sekundes

Viena Jungtinėje Karalystėje gyvenanti mama mano, jog ji pasiekė pasaulio rekordą pagimdydama kūdikį per 27 sekundes – vos vienu stūmimu.

29-erių Sophie Bugg, gyvenanti Hempšyro grafystėje, laukėsi 38 savaites, kai vieną naktį pabudo galvodama, jog nori į tualetą. Mažiau nei po minutės ji jau gimdė savo dukrelę.   

Moters partneris, 32-ejų Chrisas, turėjo greitai reaguoti, ir vos po vieno stūmimo judviejų dukra Millie jau buvo tėvo rankose.

„Ji gimė neįtikėtinai greitai, – žiniasklaidai pasakojo Sophie. – Vieną akimirką aš sėdėdama ant klozeto rašiau žinutę draugei, o kitą jau laikiau kūdikį rankose. Pats stūmimas truko vos 27 sekundes. Viskas vyko taip greitai.“

Sophie taip pat sakė nejutusi jokių skausmų, o vaisiaus vandenys jai taip pat nenutekėjo: „Aš net nesupratau, kad gimdau. Tiesiog galvojau, jog noriu į tualetą.“

Moteris toliau pasakojo: „Parašiau žinutę draugei, kad nelabai gerai jaučiuosi, po to padėjau telefoną ant žemės, atsisėdau ant tualeto ir ėmiau nuo jo stotis. Tada mane tarsi apėmė jausmas, jog turiu stumti. Taigi aš atsisėdau atgal, ėmiau stumti, ir iškart supratau, kas tai!“

Moteris ranka apčiuopė vaikelio galvą ir ėmė šauktis partnerio. „Aš nuėjau nuo tualeto iki laiptų aikštelės, vieną kartą stūmiau, ir ji gimė!“ – neįtikėtina istorija dalijosi Sophie.

Šeima dar 12 minučių pralaukė paramedikų, kurie padėjo nukirpti virkštelę ir nuvežė motiną su vaiku į ligoninę. Vos po poros valandų abi jos buvo išrašytos puikios sveikatos būklės.

„Dukrelės medicininėje knygelėje rašoma, jog ją priėmė Chrisas mūsų namuose, o tai tikrai miela“, – sakė laiminga mama.

Tai ne pirmas kartas, kai Sophie taip greitai pagimdė. Savo pirmąjį vaiką jį pagimdė 2013-aisiais vos per 12 minučių, o antrąją dukrą – per 26 minutes.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite