Angle down Atgal

Regbio sporto klubo „Vairas“ vaikų vasaros stovykla „Mažasis Vairas“

Regbio sporto klubo „Vairas“ komanda, šiais metais rugpjūčio 2–22 dienomis, siekdama prisidėti prie valstybės siekio kompensuoti dėl pandemijos pablogėjusią vaikų psichologinę savijautą ir fizinę sveikatą, organizavo, vykdė ir mėnesiui kartu su vaikais apsigyveno vaikų vasaros stovykloje „Mažasis Vairas“.

Šiaulių miesto savivaldybės finansuojama vaikų vasaros stovykla „Mažasis Vairas“, skirta sportinių-socialinių emocinių įgūdžių ugdymui, vyko „Napoleono“ sporto bazėje. Per vykdytas 3 stovyklos pamainas susirinko beveik šimtas 7–18 metų amžiaus vaikų. 7 dienas stovykloje gyvenę vaikai buvo užimti turininga veikla, kurioje atsiskleidė įvairios berniukų ir mergaičių kūrybinės galios. Vaikai ne tik kūrė, bet ir įsijungė į įvairias netradicines veiklas, bendravo su sporto, sveikatos ir socialinių įgūdžių ugdymo specialistais tobulindami turimus įgūdžius ir aiškindamiesi fizinio aktyvumo naudą.

Regbio sporto klubas „Vairas“ jau 11 metus organizuoja vaikų vasaros stovyklas, tačiau šiais metais stovykla buvo organizuojama atsižvelgiant į vis plačiau visuomenėje paplitusią socialinę atskirtį, dėl kurios nukenčia vaikai esantys jautresnėje socialinėje situacijoje. Siekiant keisti jaunimo požiūrį į visuomenėje galiojančius stereotipus labai svarbi bendra veikla, planai, pramogos, darbai, kurie jungtų socialinę atskirtį išgyvenantį jaunimą ir tokios patirties neturinčius. Tokia veikla ypatingai svarbi naujam jaunimo vertybių pagrindo kūrimui. Kiekvienam vaikui svarbu išmokti ir išsiugdyti socialinius emocinius įgūdžius, nulemiančius asmenybės raidą ir santykius su kitais žmonėmis. Stovykloje organizuojamos veiklos padėjo pažinti, kurti, tobulėti, atskleisti vaikų prigimtinius gabumus ir ugdyti socialinius emocinius įgūdžius. Fizinio aktyvumo nauda ir sveikos gyvensenos pagrindai ypatingai svarbūs visais laikotarpiais tiek emocinei sveikatai, tiek fizinei, todėl sujungus šias dvi sritis tikimąsi sulaukti teigiamų pokyčių ateityje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite