Angle down Atgal

Raudondvaryje atsirado erdvė jaunimui

„Visada norisi padėti žmonėms, kurie ne trypia kojomis, o mėgina kažką gero sukurti ir tuo gėriu pasidalinti su kitais. Manau, kad tik toks kelias turi ateitį“, - kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, pakviestas į Raudondvario jaunimo erdvės (RJE) įkurtuves.

Ši vieta atsirado aktyvaus visuomenininko, Lietuvos policijos mokyklos profesinės taktikos skyriaus specialisto Daliaus Mackelos, Raudondvario kaimo bendruomenės pirmininko Gintauto Lukausko ir kitų pilietiškų raudondvariškių pastangomis.

Bendruomenė įsikūrė Anelės ir Augustino Kriauzų mokyklos trečiame aukšte, kaimynystėje su Meno mokyklos filialu. Patalpos nedidelė, bet jaukiai ir skoningai įrengtos. Čia yra pianinas, didelis televizorius, kompiuteris, teniso stalas, smiginio lenta. Dalis baldų sumontuota tiesiog iš europadėklų, o atsisėsti galima ant sėdmaišių.

Kauno rajono savivaldybė raudondvariečių iniciatyvą parėmė finansiškai, o bendruomenė prisidėjo įvairiais darbais. „Iš pradžių ieškojome sporto salės, po to nusprendėme sukurti erdvę, kur galėtų kultūringai leisti laiką jaunimas: pažaisti smiginį, šachmatais, padiskutuoti, pažiūrėti gerą filmą ir po to jį aptarti. Manau, kad ateityje ši erdvė prasiplės ir į lauką. Ieškome vietos, kur būtų galima pastatyti rampą riedlentininkams, pažaisti krepšinį“, - kalbėjo praeityje geriausiu Lietuvos policininku tituluotas D. Mackela.

Į įkurtuves su dovanomis atvyko Raudondvario seniūnė Daiva Bulotienė, Kauno rajono TVIC direktorė Raminta Popovienė, Raudondvario kultūros centro direktorė Lina Zizienė, Sporto poskyrio vedėjas Arūnas Talalas, Kauno rajono jaunimo veiklos koordinatorė Simona Vitkauskienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite