Angle down Atgal

Raseinių garbės piliečio vardas suteiktas Jonui Brigiui

Iškilmingoje ceremonijoje Raseinių garbės piliečio vardas suteiktas krašto istorijos puoselėtojui Jonui Brigiui. Miesto šventės „Rudens bendrystės sodas“ metu garbės piliečio regalijas už nuopelnus tyrinėjant Raseinių krašto istoriją ir ilgametį kraštotyros darbą laureatui įteikė meras Andrius Bautronis.

 Tai aukščiausio lygio pripažinimas ir įvertinimas, kokį gali suteikti rajono taryba už nuopelnus ir Raseinių krašto garsinimą. Jono Brigio vardas Raseinių garbės piliečių sąraše įrašytas greta tokių ryškių ir iškilių asmenybių, kaip Jonas Mačiulis – Maironis, Jonas Žemaitis, Marcelijus Martinaitis, Alfonsas Svarinskas, Vladas Vitkauskas, Jonas Mačiukevičius ir kiti.  

   Raseinių garbės piliečio vardo suteikimui J. Brigiui vienbalsiai pritarė rugsėjo 17 d. posėdžiavusi Raseinių rajono savivaldybės taryba.

  Raseinių garbės piliečio vardas suteikiamas nepriekaištingos reputacijos asmeniui už aktyvų Raseinių miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje meno, mokslo, kultūros, sporto, ir kitose srityse. Taip pat už svarų indėlį kuriant Raseinių rajono savivaldybės gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę ir kt. gerovę, didvyriškus žygdarbius, atliktus Nepriklausomybės kovose 1918-1920 m., dalyvavimą rezistencinėje ir disidentinėje veikloje 1939-1990 m.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite