Angle down Atgal

Rankinio šventė Eišiškėse

2017 m. birželio 3 dieną Eišiškių Antonio Ratkevičiaus sporto mokykloje šurmuliavo rankininkai. Sporto mokyklos administracijos iniciatyva buvo organizuota Rankinio šventė, skirta mokslo metų pabaigai.

Šiame renginyje dalyvavo Eišiškių ir Šalčininkų vaikinai rankininkai, Šalčininkų rajono vyrų „Sokol“ komandos jaunimas bei veteranai, o mūsų merginos varžėsi su varžovėmis iš Varėnos. Visos rungtynės buvo labai įtemptos, bet, kaip visada, laimėjo stipriausieji. Jauniausiųjų rankininkų (9-10 metų amžiaus grupėje) laimėjo Šalčininkų berniukai, treniruojami Leonido Verboviko. Vyresniųjų berniukų (2004-2005, 2002-2003 gimimo metų) grupėse stipresni buvo eišiškiečiai – trenerių Viktoro Jesvilo ir Valdemaro Novicko auklėtiniai. Merginų varžybose pranašesnės buvo veteranės iš Varėnos.

Pagrindinis Rankinio šventės akcentas – vyrų rankinio komandos „Sokol“ jaunimo ir veteranų varžybos. Intrigos šiose rungtynėse nestigo, visą mačą kova buvo apylygi, ir tik paskutinėmis sekundėmis geriau sekėsi jaunimui, laimėjusiam minimaliu rezultatu.

Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o padariusieji didžiausią pažangą moksleiviai - ir sporto mokyklos pagyrimo raštais. Taigi pralaimėjusiųjų Rankinio šventėje nebuvo – visi dalyviai patyrė puikių emocijų, judėjimo džiaugsmo ir malonaus bendravimo dozę!

Eišiškių Antonio Ratkevičiaus sporto mokyklos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite