Angle down Atgal

Ralio „Aplink Lietuvą 2017“ dalyviai skrieja per Šiaulių regiono miestus (akimirkos iš Radviliškio)

Šiandien ralio „Aplink Lietuvą 2017“ dalyviai lankosi Kelmėje, Radviliškyje, Pakruojyje, Pasvalyje ir varžosi dėl merų taurių. Kuriam ekipažui atiteko Radviliškio rajono savivaldybės mero taurė, jau aišku.

Ralis „Aplink Lietuvą 2017“ startavo birželio 9 d. Kaune. Daugiau nei 80 ralyje dalyvaujančių ekipažų pirmąją varžybų dieną spėjo aplankyti Birštoną, Alytų, Veisiejus ir Druskininkus. Šiame kurortiniame mieste po įtemptų rungčių gatvėse ir kur kas neįprastesnėse erdvėse ralio dalyviai galėjo trumpam atsipūsti.

Antroji varžybų diena (šeštadienis) dar sudėtingesnė. Iš Druskininkų į Marijampolę pajudėjo šiek tiek mažiau – 62 ekipažai. Iš pradžių jie važiavo į Šakius ir Tauragę, o tuomet pasiekė Šiaulių regiono miestus.

Reikia paminėti, kad kiekviename mieste iš anksto nustatytos automobilių klasės ekipažai varžosi dėl mero taurės. Tiesa, Kelmės rajono savivaldybės meras šio apdovanojimo neįsteigė, tačiau įnirtinga kova vyko Radviliškyje. Ten dėl mero taurės varžėsi istorinių automobilių klasės vairuotojai. Radviliškio rajono savivaldybės mero taurė atiteko „Audi 80 Quattro" „pilotui" Artūrui Stelioniui ir jo šturmanui Domui Sabaičiui.

Pakruojyje dėl mero taurės varžosi istoriniai-sportiniai automobiliai, Pasvalyje - SGC-3 klasės.

Antrosios varžybų dienos finišu taps Kupiškis. Sekmadienį ralio dalyviai per Anykčius ir Molėtus pasieks Vilnių, kur nugalėtojų ekipažui bus įteikta Prezidentės Dalios Grybauskaitės taurė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite