Angle down Atgal

Apdovanotas nuotraukų konkurso „Mažasis ūkininkas 2021“ nugalėtojas

Šiandien rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir jos pavaduotojas Valdas Petras Mikelionis aplankė konkurso „Metų ūkis 2021“ vienos iš įsteigtų nominacijų laimėtoją – penkerių metų Joną Savicką iš Šeštokų seniūnijos, Pakirsnių kaimo. Jis tapo nugalėtoju nuotraukų konkurse ,,Mažasis ūkininkas 2021“. Jono darbus įamžinusios nuotraukos rajono savivaldybės feisbuke surinko daugiausia patiktukų: viena –  383, kita – 322.

„Džiaugiuosi, kad rajone yra tokių šaunių mažųjų ūkininkų. Sveikinu su gražiu laimėjimu ir linkiu augti sveikam bei laimingam, dirbant kartu su tėveliais. O po to, įgijus išsilavinimą, sugrįžti į gimtąjį kraštą ir dirbti ūkyje kartu, iš kartos į kartą“, – įteikdama dovaną kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Rėmėjų įsteigtos skanios ir sveikuoliškos dovanėlės bus įteiktos ne dešimčiai, kaip buvo planuota, o vienuolikai mažųjų ūkininkų, nes kai kurių nuotraukos gavo vienodą skaičių patiktukų. Dovanėlės  atiteks Rytei ir Motiejui, surinkusiems po 327 patiktukus, Faustai – 267, Edvardui – 225, Jokūbui – 211, Sofijai – 196, Faustai Č. – 171, Elanui – 159, Tėjai – 133, Ąžuolui V. ir Tajui, gavusiems po 126 patiktukus.

Šiemet vykusiame nuotraukų konkurse „Mažasis ūkininkas 2021“ dalyvavo įvairaus amžiaus  vaikai. Iš viso gautos 23 konkursinės nuotraukos.

 2022 metų sausio 21 dieną vyks tradicinė rajono ūkininkų šventė, kurioje bus pasveikinti ne tik mažieji, bet ir pažangiausi, sėkmingiausi rajono ūkininkai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite