Angle down Atgal

R.Berankis padės Lietuvos teniso rinktinei Daviso taurėje

Lietuvos vyrų teniso rinktinė į Graikiją vyks pajėgiausios sudėties. Rugsėjo 18-19 dienomis Heraklione (Kreta) mūsiškiai žais Daviso taurės II grupės susitikimą prieš Graikijos komandą.

Rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius Graikijoje turės galingiausius savo ginklus. Lietuvos komandos spalvas Graikijoje gins ilgamečiai rinktinės lyderiai Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis, praneša Lietuvos teniso sąjunga.

Rinktinėje taip pat žais ir perspektyviausi jaunieji šalies tenisininkai Edas Butvilas ir Vilius Gaubas. Šių metų Vimbledono jaunių dvejetų čempionui E.Butvilui tai bus debiutas nacionalinėje Lietuvos rinktinėje.

31 metų R.Berankis šiuo metu užima 96-ą ATP reitingo vietą, o metais jaunesnis L.Grigelis šioje klasifikacijoje yra 454-as. Septyniolikmetis E.Butvilas yra 25-as tarp pajėgiausių pasaulio jaunių, o 16 metų amžiaus V.Gaubas užima 42-ą jaunių reitingo vietą.

Graikijos rinktinės vedlys – 3-ioji pasaulio raketė Stefanos Tsitsipas.

Pirmąją lietuvių ir graikų akistatos dieną bus žaidžiami du vienetų susitikimai. Antroji diena prasidės dvejetų maču, po kurio seks dar dvi vienetų akistatos.

Daviso taurės reitinge Lietuvos komanda užima 48-ą vietą, o Graikijos rinktinė rikiuojasi 58-oje pozicijoje.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite