Angle down Atgal

Projektas „Užgavėnės. Linksmybės ir praktinė nauda"

Šiaulių „Romuvos" progimnazijos fizinio ugdymo ir menų mokytojai vykdė projektą „Užgavėnės. Linksmybės ir praktinė nauda".

1–8 klasių mokiniai su muzikos mokytojomis Ugne Pilipavičiūte ir Simona Spranaityte, dailės mokytoja Rasa Čepuliene, fizinio ugdymo mokytojais Mantu Baku, Violeta Budriene, technologijų mokytojomis Asta Venskiene, Marija Alūziene, Jolanta Buziene savaitę laiko atliko įvairias kūrybines užduotis. Fizinio ugdymo, dailės, muzikos bei technologijų pamokų metu mokiniai su savo mokytojais gilinosi į Užgavėnių tradicijas, mokėsi šokių, dainų ir skanduočių, dalijosi blynų gaminimo tešlos receptais, analizavo tešlos dažymo būdus ir kepė įvairiaspalvius blynus. Iš namuose turimų medžiagų gamino Užgavėnių kaukes. Fizinio ugdymo pamokose kaip netradicinė priemonė, susijusi su Užgavėnėmis, sportuoti buvo pasirinktas puodas. Vieni mokiniai sportavo su įvairių dydžių puodais, kiti žingsniavo įvairius atstumus fiksuodami mobiliojo telefono programėlėse.

Gražiausi ir puriausi blynai suvalgyti, o savo rankutėmis pagaminta kauke išgąsdinti namiškiai! Buvo puikiai praleistas laikas kūrybiškoje aplinkoje bei gryname ore.

 

Technologijų mokytoja Asta Venskienė

Nuotrauka: Astos Venskienės

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite