Angle down Atgal

Pro Saudo Arabiją prasiautus audrai dykumą užklojo sniegas (vaizdo įrašas)

Įprastai nuo šilumos leipstantis ir smėlingas Saudo Arabijos dykumų kraštovaizdis netikėtai transformavosi, kuomet čia prasiautusi Motulė Gamta suglumino ne tik vietos gyventojus, bet ir gyvūnus.

Žmonės netoli Tabuko miesto, šiaurės vakarinėje Saudo Arabijoje, esančio už daugiau kaip 100 kilometrų nuo Raudonosios jūros, sausio 10 d. penktadienį atsibudo ir už langų išvydo sniegu užklotą kraštovaizdį, kuris gerokai skyrėsi nuo ypač sausų orų, kurie čia vyrauja didžiąją metų dalį.

Aukštesnės vietovės netoli Tabuko buvo padengtos neįprastu reiškiniu tapo tikru traukos centru tiek vietiniams, tiek turistams, skelbia vietos žiniasklaida.

© tabukstorms | Twitter
© tabukstorms | Twitter

Audra, kuri kupranugarius padengė sniegu ir sutrikdė dykumos laukinę gamtą, per regioną slinko antroje praėjusios savaitės pusėje.

Galinga audra atkeliavo iš pietinės Europos ir Viduržemio jūros bei praėjusią savaitę pasiekė Vidurio Rytus, kur į šį regioną atnešė šaltus orus ir sniegą.

Tabukas yra viena šalčiausių Saudo Arabijos vietovių, kur sausio mėnesį temperatūros įprastai nukrenta iki 4 laipsnių šilumos pagal Celsijų.

Daugelyje vietovių sulaukta vos poros ar kelių centimetrų kritulių, tačiau to pakako, kad sniegu pasidengtų keliai, automobiliai, o kraštovaizdis primintų Arkties tundrą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite