Angle down Atgal

Prieš lemiamą Lietuvos ir Slovėnijos kovą – varžovų vertinimas: „Kai užsiveda, jie tikrai yra sunkiai sustabdomi“

Visą savaitę Kauną drebinęs olimpinės atrankos krepšinio turnyras šį sekmadienį pasieks finišą. Lietuvos ir Slovėnijos ekipos įrodė esančios stipriausios, tad šiandien jų laukia paskutinis mačas, kurį transliuos TV3, naujienų portalas tv3.lt ir TV3 Play.

Būtent jis lems, kuri šalis iškovos laimingą bilietą į liepos 23-iąją įvyksiančias Tokijo vasaros olimpines žaidynes, kurias, kaip ir olimpinės atrankos turnyrą, taip pat transliuos TV3 žiniasklaidos grupė.

Šeštadienį vykusiame pusfinalyje lietuviai sutriuškino Lenkijos komandą, tačiau būtent šiandienos rungtynės – svarbiausios ir sunkiausios psichologiškai.

„Puikiai suprantame, kad čia yra finalas. Psichologija daug ką nulems, kiek mes su ja susitvarkysime nuo pat pradžių. Nes jie, tikrai, kai užsiveda, yra sunkiai sustabdomi. Jie įeina į žaidimą per greitą puolimą, per varžovų klaidas, labai gerai spaudžia gynėjus, užspaudžia varžovų puolimą ir iš to išeina į savo puolimą. Greit užsibaigia atakas, nebijo ankstyvų metimų“, – priešininkų žaidimą trumpai apibūdino trenerio asistentas Benas Matkevičius.

Šiemet Slovėnijos komanda nuolat linksniuojama ir dėl savo NBA superžvaigždės, Luka Dončičiaus, kuris aukštą lygį demonstravo viso olimpinės atrankos krepšinio turnyro metu. Slovėnai šeštadienį vykusiame pusfinalyje laimėjo prieš Venesuelą, tuo tarpu vėliau lietuviai įveikė lenkus.

Olimpinės atrankos krepšinio turnyro finalą transliuos TV3, naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3. Tiek rungtynių metu, tiek ir po jų karščiausias naujienas, interviu su krepšininkais, jų komentarus bei rungtynių analizę pamatysite ir naujienų portalo tv3.lt specialiame polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020.

Lemtingos Lietuvos rungtynės prieš Slovėniją olimpinės atrankos krepšinio turnyre – jau šiandien, 19.30 val. per TV3, naujienų portale tv3.lt ir TV3 Play – https://bit.ly/3qIKgUa!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite