Angle down Atgal

Prieš dvi savaites gydytojas teigė, kad jo skyriuje yra 8 agresyvūs COVID-19 pacientai – dabar liko du

Pulmonologas iš Mičigano Matthew Trunsky anksčiau rašė, kad savo skyriuje turi 8 pacientus, kurie sunkiai sirgo COVID-19 ir agresyviai gynė savo poziciją, kad šios ligos nėra. Jie keikė gydytoją ir jo bendradarbius, priešinosi gydymui ir kartojo sąmokslo teorijas.

Po pranešimo apie agresyvius pacientus praėjo pora savaičių ir Matthew Trunsky gali pateikti naujus duomenis apie situaciją - 6 iš tų pacientų jau yra negyvi, kitų dviejų būklė vis dar yra kritinė.

COVID-19 skyriuose dirbantys gydytojai nuolat susiduria su šią ligą neigiančiais pacientais. Jie įtariai žiūri į medicinos personalą, reikalauja nepatvirtintų vaistų ar apskritai nori išeiti. Kai kurie savo poziciją pakeičia ir prašo vakcinos, nors tam jau būna per vėlu.

Matthew Trunsky pateikė ir kelias agresyvių pacientų citatas:

  • „Mieliau mirsiu nei skiepysiuosi“
  • „Man nerūpi, ką tu sakai, aš išeisiu“
  • „Gydytojau, tu neteisus, aš per daug sveikas, tikrai neturiu COVID“
  • „Reikalauju ivermektino“

Viena moteris, kurios vyras mirė nuo COVID-19, teigė, kad savo šeimai ir draugams nerekomenduotų skiepytis. Trunsky, žinoma, rekomenduoja skiepytis - nei vienas iš tų žmonių nebuvo pasiskiepijęs. Tuomet sergantys žmonės pyksta ant gydytojų, kurie ne visada gali išsaugoti gyvybę. Vakcina yra geriausia mūsų turima priemonė sumažinti COVID-19 infekcijos ir mirties nuo COVID-19 riziką.

Trunsky taip pat teigė, kad jis ir jo bendradarbiai jau seniai yra ir fiziškai, ir emociškai išsekę. Kiekvieną savaitę jis mato mirtį ir gydytojus kaltinančius žmones.

Technologijos.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite